25. května, 2019 - svátek má Viola

Manpower - agentura práce - firma v Praze

Váš specialista na lokálním trhu práce s globálním zázemím. V Manpower mluvíte s lidmi, kteří se o vás zajímají. Navštivte nás a poradíme vám, kde je nejlepší místo pro vás a vaši novou kariéru.

Manpower - agentura práce - logo
telefon: +420 242 499 370

Agentura práce - jednička na českém trhu práce. Nabízíme zprostředkování práce, brigády, dělnické pozice, zaměstnání v ČR i zahraničí, pracovní pozice pro absolventy, vyhledání zaměstnanců na hlavní i vedlejší pracovní poměr, personální poradenství, registraci uchazečů zdarma.. V ČR se každý měsíc staráme o personální a mzdovou agendu pro 8000 zaměstnanců, které jsme vyhledali a umístili u klientů. Díky 25 pobočkám se nám v roce 2010 podařilo najít pro 1000 firem 12 000 spolupracovníků.

>> Kontakty pro Manpower - agentura práce <<

Adresa:Karlovo náměstí 10
 , Praha Nové Město

Telefon:+420242499370

WWW:http://www.manpower.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Manpower - agentura práce není nastaveno žádné dopravní spojení.

Dobrý Anděl

Proč personální agentura.

V současnosti hrají personální agentury při hledání pracovního místa důležitou roli. Výhodou agentur je fakt, že se u nich soustředí nabídky více společností a zvyšuje se tak pravděpodobnost, že jedna z nich vyhoví i Vám.

Řada uchazečů se brání kontaktu s personální agenturou kvůli tomu, že první fáze výběrového řízení probíhá v prostředí odtrženém od případného zaměstnavatele. To ale naopak vnímejte jako jednu z velkých předností.

Personální konzultant zastupuje klienta. Vystupuje na jedné straně jako hodnotitel, na straně druhé ale působí zároveň v roli poradce. Dokáže Vám poradit, jaké jsou Vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit Váš profesní životopis, jak vylepšit Vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, které Vám mohou být při pohovoru položeny. Personální konzultant Vám pomůže i v případě, že jednáte už o konkrétní pracovní nabídce. Jako uchazeč totiž dostáváte jedinečnou šanci získat cenné informace o zaměstnavateli ještě předtím, než se s ním osobně setkáte. Dozvíte se více o prostředí společnosti, firemní kultuře, o osobě, s kterou se při pohovoru setkáte, o vlastním průběhu pohovoru – v jakém jazyce bude setkání probíhat, zda Vás čekají speciální testy, atd. Tyto informace Vám umožní se na celé setkání mnohem lépe připravit a oproti kandidátům, kteří jen odpoví na inzerát v tisku či na internetu, získáte obrovskou výhodu. I v případě, že se nepodaří dané místo zprostředkovat, můžete využít již zmíněné „poradenské role“ personálního konzultanta. Záleží jen na Vás, do jaké míry dokážete z této role čerpat.

Hodnocení - Manpower - agentura práce

75

Manpower - agentura práce nasbíralo od Vás již 75 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Manpower - agentura práce přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Manpower - agentura práce, prezentace je zařazena v katalogu:

Manpower - agentura práce na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: