25. března, 2019 - svátek má Marián

MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy - firma v Praze

Provozujeme mateřskou školu pro 140 dětí s jídelnou a rozlehlou zahradou. Zajišťujeme všestrannou péči dětem realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý tělesný, sociální a psychický vývoj dítěte. Pořádáme kulturní a společenské akce pro děti i jejich rodiče.

Logo MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy
telefon: +420 286 585 264

Provozujeme mateřskou školu pro 140 dětí s jídelnou a rozlehlou zahradou. Zajišťujeme všestrannou péči dětem realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý tělesný, sociální a psychický vývoj dítěte. Pořádáme kulturní a společenské akce pro děti i jejich rodiče.

>> Kontakty pro MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy <<

Adresa:Šimůnkova 1599/13 , 18200 Praha, Kobylisy
 18200, Praha Kobylisy

Telefon:+420286585264
Mobil:+420 774 718 200

WWW:http://www.ms-simunkova.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Poslání naší školy

V mateřské škole Šimůnkova se svými vzdělávacími aktivitami snažíme o rozvoj originality dítěte a  jeho podporu. To je realizováno prostřednictvím Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, dle něhož máme vypracován Školní vzdělávací program:

 

"Radujeme se a poznáváme svět v oáze"

 
Vést děti ke zdravému životnímu stylu, bezpečnému chování, zdravému sebevědomí a touze po vědění je naším výchovně - vzdělávacím cílem. Škola je otevřena všem dětem, umožňuje individuální i skupinovou integraci. Výchovu a vzdělávání zajišťuje kvalifikovaný pedagogický sbor spolupracující s odborníky lékařských profesí, poskytující poradenství rodičům v oblasti výchovy a vzdělávání.

 

Sídlištní mateřská škola s nádhernou, vzrostlou zahradou se nachází v ekologicky příznivé lokalitě hlavního města  Prahy, s možností zajímavých vycházek do blízkého Ďáblického háje. Mateřská škola je umístěna v jednopatrové panelové budově. Má tři samostatné pavilony s vlastními vchody a hospodářskou část.

 
Prostorové podmínky školy vyhovují počtu dětí a realizaci výchovně vzdělávacího programu. Třídy jsou prostorné, světlé, funkčně vybavené. Vkusně, vhodně a pro děti účelně jsou řešeny hrací koutky a další zařízení pro přirozené pohybové aktivity dětí. Všechny třídy se za posledních pět let vybavily novým funkčním nábytkem a hračkami.

 

Škola má pět tříd. Dvě třídy jsou složeny převážně z dětí předškolního věku - tedy navštěvujících MŠ poslední rok, tři třídy jsou heterogenní pro děti věkově smíšené, sourozence či kamarády ve věku 3 - 5 let. Ve všech třídách probíhá v rámci naší vzdělávací činnosti také výuka anglického jazyka. Zajištěna je agenturou IRISLINGUA.

 

Velice vítaná rodiči je naše spolupráce se ZŠ Žernosecká, kam děti doprovázíme na předškolní "přípravku" ve druhém pololetí školního roku a plavecký kurz v prvním i druhém pololetí organizovaný pro nejstarší děti. Minimálně jednou do roka vyjíždějí nejstarší děti ve dvou turnusech na školu v přírodě do Lužických hor.


Školní zahrada je prostorná, každá třída má své zrekonstruované pískoviště a je dostatečně zastíněná stromy. Na zahradě najdete herní prvky z akátového dřeva, jako je Archa Noemova, Černovousova věž, Šapito, Věž Černé paní, pružinová houpadla, kládové houpačky, zahradní domky, totem, přelízky a fotbalové i florbalové branky. V horkých letních dnech se děti koupou v malých plastových bazéncích a mlhují. I nadále se bude zahrada vybavovat dalšími herními prvky. 

Hodnocení - MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy

57

MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy nasbíralo od Vás již 57 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ, Praha 8, Šimůnkova , Kobylisy na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: