22. května, 2019 - svátek má Emil

DOOKIE bike & snow shop - firma v Praze

Jsme firma s kamenným a internetovým obchodem zabývající se prodejem kol a cyklodoplňků, snowboardů a doplňků pro zimní sporty, moto oblečení a doplňků pro motocyky. Specializujeme se na Downhill a BMX Freestyle.

Logo DOOKIE bike & snow shop
telefon: 222 718 959

Jsme firma s kamenným a internetovým obchodem zabývající se prodejem: KOLA horská a BMX: jsme zaměřeni na Freestyle, Dirt, Freeride, Downhill, 4X, Dual, ale máme i veký výběr kol klasických horských. Nabízíme jak celá kola, tak spoustu komponentů, dopňků a obleční od nejrůznějších firem. Provádíme veškerý servis jakýchkoli kol. SNOWBOARDY: Nabízíme snowboardy na Freeride a Freestyle, vázání, snowboardové boty, přilby, obleční a další doplňky od nejrůznějších značek. Provádíme servis snowboardů a lyží. MOTO: Nabízíme oblečení, dopňky, pneumatiky a maziva pro motocylky silniční i motocross/enduro také od nejrůznějších značek. Při nákupu v našem internetovém obchodu zasíláme objednané zboží k Vám domů prostřednictvím České pošty, která Vám doručí zásilku až domů, nebo na Vaši poštu. Poštovné účtujeme 129,- , ale při nákupu nad 1.500,- je poštovné zdarma. Více informací o poštovném a obchodních podmínkách naleznete v levém menu v "články". Při nákupu v našem kamenném obchodě nabízíme možnost prodeje na splátky přes firmu ESSOX (viz.: www.essox.cz ), která nabízí i prodej na splátky bez navýšení pri akontaci 50% s doplacením v dalších 5. měsících. V kamenném obchodě lze také platit platební kartou. Jsme plátci DPH. Všechny uvedené ceny jsou s DPH.

>> Kontakty pro DOOKIE bike & snow shop <<

Adresa:Seifertova 24
 13000, Praha Žižkov

Telefon:222718959
Mobil:603859349

WWW:http://www.dookie.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:c

Tramvaj:9

Vlak:Masarykovo nádraží

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Hodnocení - DOOKIE bike & snow shop

256

DOOKIE bike & snow shop nasbíralo od Vás již 256 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro DOOKIE bike & snow shop přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

DOOKIE bike & snow shop, prezentace je zařazena v katalogu:

DOOKIE bike & snow shop na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: