19. března, 2019 - svátek má Josef

Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice - firma v Praze

Provoz mateřské školky s kapacitou 32 dětí se školní jídelnou. Poskytujeme služby v oblasti péče a vzdělávání předškolních dětí ve věku od tří do šesti let.

Logo Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice
telefon:není uveden

Provoz mateřské školky s kapacitou 32 dětí se školní jídelnou. Poskytujeme služby v oblasti péče a vzdělávání předškolních dětí ve věku od tří do šesti let.

>> Kontakty pro Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice <<

Adresa:Světická 1229/8 , 10000 Praha, Strašnice
 10000, Praha Strašnice

Mobil:+420 725 728 390 +420 773 513 526

WWW:http://www.josefinka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

O MŠ

Nezisková Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. je od 1. 9. 2012 zapsaná do Rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Škola spolupracuje s pedagogicko – psychologickou poradnou, psychologem, logopedem, mensou a dalšími odborníky zabývající se předškolní výchovou. Prostory školy jsou plně zkolaudovány a vyhovují evropským normám pro předškolní vzdělávání. Škola má zajištěnou spolupráci a kontroly z hygienické stanice, hasičů a BOZP.

Jsme českou mateřskou školou s výukou angličtiny. Jsme školou rodinného typu a snažíme se, aby atmosféra nebyla tolik odlišná od domácího prostředí a děti se v nové životní fázi, kdy nastává odloučení od rodiny, cítily šťastně a spokojeně. I z tohoto důvodu nás ve školce děti oslovují „teto“ či nám říkají křestním jménem. Ve škole pracuje jen kvalifikovaný pedagogický personál.

Respektujeme a zaměřujeme se na individuální potřeby rodičů a dětí a záleží nám na jejich maximální spokojenosti.

Vzdělávání a rozvoj dětí je zajištěn Školním vzdělávacím programem, jenž vychází z rámcového programu pro předškolní vzdělávání „Letem malým dětským světem s Josefínkou a Vendelínkem“, který je speciálně vytvořen pro potřeby naší školy. Do programu školky je zahrnuto používání moderních metod vzdělávání pro předškolní věk. Školka využívá při výuce pomůcky montessori pedagogiky a metod výuky MENSY – centra pro nadané děti.

Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. je členem ekologické sítě Mrkvička a členem projektu Celé Česko čte dětem. Dále se každý rok zapojujeme do preventivních programů medvídek Brumla – policie ČR, zubní lékař, zdravá výživa, atd.

Stravování

Pro děti je zajištěna celodenní vyvážená pestrá strava a pitný režim. Děti mají po celý den k dispozici čaj nebo vodu a mohou se samy obsloužit.

Obědy jsou dováženy společností Bionea spol. s.r.o. a to v nejvyšší možné bio kvalitě. Umožňujeme také rodičům možnost donést si pro dítě vlastní oběd a svačiny.

Dohlížíme na speciální stravovací návyky dětí, jako jsou alergie, apod.

Obecné informace

Do mateřské školy přijímáme děti zpravidla ve věku od 3 let.

Provoz mateřské školy je celodenní od 7:30 do 17:30.

Kapacita školy je 18 dětí. Děti jsou dohromady ve věkově smíšené třídě. O vedení třídy se stará hlavní pedagog spolu s asistentem pedagoga. Děti se během dne dělí na skupinky dle rozvrhu viz. Program.

Během letních prázdnin je zajištěn letní provoz.

Hodnocení - Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice

307

Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice nasbíralo od Vás již 307 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice, prezentace je zařazena v katalogu:

Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. , Strašnice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: