22. března, 2019 - svátek má Leona

Mateřská školka JINAK , Královice - firma v Praze

Provozujeme mateřskou školku pro děti předškolního věku od 2,5 let, mladší děti po dohodě. Nabízíme možnost domluvit délku prvních návštěv. Rodiče mohou strávit první návštěvy ve školce s dětmi. Ve věkově smíšené třídě se děti mohou učit jedno od druhého a navzájem se inspirovat.

Mateřská školka JINAK , Královice - logo
telefon:není uveden

Provozujeme mateřskou školku pro děti předškolního věku od 2,5 let, mladší děti po dohodě. Nabízíme možnost domluvit délku prvních návštěv. Rodiče mohou strávit první návštěvy ve školce s dětmi. Ve věkově smíšené třídě se děti mohou učit jedno od druhého a navzájem se inspirovat.

>> Kontakty pro Mateřská školka JINAK , Královice <<

Adresa:K Uhříněvsi 6 , 10400 Praha, Královice
 10400, Praha Královice

Mobil:+420 603 884 184 +420 603 144 777

WWW:http://www.skolkajinak.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská školka JINAK , Královice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Školka JINAK...

 

"Nemusíme všechny děti všemu naučit,

ale můžeme všechny děti učinit šťastnými..."

 

Proč JINAK?

Milí rodiče, pro Vás, kdo se právě teď rozhodujete, komu svěříte své dítě a vybíráte takové prostředí a takový přístup, který bude vyhovovat jak Vám – rodičům, tak i dětem, tomu nejcennějšímu, co v životě máte, rozhodli jsme se vytvořit stručný přehled toho, proč „JINAK“. Začátek docházky do předškolního zařízení je důležitým obdobím pro děti, proto stojí za to věnovat čas a pečlivě vybrat, v jakém prostřední bude Vaše štěstí trávit několik dalších let – a většinou poprvé bez Vás, tedy těch nejbližších. Naším přáním je vytvořit dětem prostředí láskyplné, do kterého se děti rádi vracejí. Podílíme se na všestranném rozvoji dětí, ale „JINAK“ znamená, že klademe důraz na jejich sociální rozvoj, jehož cílem je pochopit, jak najít svoji hodnotu, jak mít rád sám sebe, ale i ostatní, pomáhat si navzájem, respektovat se a pomoci ke změně myšlení celé společnosti. Jedním z principů je důslednost, jejíž důležitost často ani v rodinách není řádně doceněna. Snažíme se úzkou spoluprací s rodiči navodit atmosféru, v které se děti cítí bezpečně, dobře a znalosti a dovednosti, které se naučí, jim pomohou zvládnout jejich životní cestu:

 • kolektiv není velký, ale věkově rozmanitý

školka JINAK je pro všechny děti předškolního věku - od 2,5 let, mladší po dohodě. To klade na pedagogický personál značné nároky, neboť je nutné, aby se rozvíjely nejen děti např. 3leté, ale i 5ti, 6ti leté.

 • dětem zajišťujeme téměř rodinné prostředí (v případě potřeby jsou děti ve školce sprchovány, je jim věnována maximální péče během jejich celého pobytu u nás …)
 • využíváme Montessori pomůcky, ale co se práce s dětmi týká, kombinujeme prvky více přístupů
 • každodenní logopedická prevence včetně materiálů, které rodiče pravidelně dostávají
 • v ceně školného 2x týdně (pondělí, úterý) chvilka anglického jazyka - v případě zájmu rodičů zajišťujeme intenzivnější výuku formou kroužku
 • školka je umístěna v přírodě a vedeme děti k lásce k ní i životnímu prostředí - při procházkách navštěvujeme i krmíme živá domácí zvířata
 • vzdělávací program je přizpůsoben tak, aby každé dítě zvládlo to, co ve svém věku má, formou hry a vlastním tempem s ohledem na jeho individualitu. Je vypracován na základě dlouholeté zkušenosti s dětmi se snahou rozvíjet všechny oblasti jejich vývoje (hrubá motorika, jemná motorika, výtvarná, dramatická a hudební výchova)

Oblasti výuky jsou pro všechny děti stejné, ale jejich náplň a aktivity se liší podle schopností a věku dětí - k tomu slouží pracovní skupinky, které byly dle tohoto ukazatele vytvořeny. Naším cílem je být v životě Vašeho dítěte tím, kdo podpoří jeho vrozenou aktivitu a touhu po vlastním osobitém rozvoji.

 • každý den vyrábíme s dětmi tematicky orientované výrobky doprovázené pracovními listy, které si děti odnášejí domů, kde se s nimi mohou rodiče společně radovat z jejich pokroku
 • jednou z našich priorit je důsledný důraz na pitný režim dětí, svačinky domácí výroby, obědy zajišťovány společností, která se specializuje na předškolní stravování
 • 2x ročně pořádáme besídku pro rodiče, na které děti předvedou ukázky toho, co jsme se společně naučili
 • školka je v provozu i během celých letních prázdnin
 • doporučujeme na www stránkách školky navštívit „reference“, kde jsou umístěny názory rodičů i s jejich e-mailovými adresami a to za tím účelem, abyste se přímo jich mohli zeptat na to, co Vás zajímá

Těšíme se na Vás nejen ve virtuálním světě, ale i v realném životě. Máme radost za každou Vaši návštěvu a roste tak naše ujištění, že naše cesta je tou, která vede ke šťastnějším zítřkům Vašich dětí. Vážíme si Vašich názorů a se všemi pracujeme.

    

   

Kontakt:

K Uhříněvsi 6                             
Praha 10 Královice
104 00

Ředitelka školky:

Zuzana Sychrová
tel.: +420 603 884 184

skolkajinak@seznam.cz

zuzana.sychrova@seznam.cz

Hodnocení - Mateřská školka JINAK , Královice

90

Mateřská školka JINAK , Královice nasbíralo od Vás již 90 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská školka JINAK , Královice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská školka JINAK , Královice, prezentace je zařazena v katalogu:

Mateřská školka JINAK , Královice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: