26. března, 2019 - svátek má Emanuel

4kids , Dejvice - firma v Praze

Provozujeme soukromou mezinárodní mateřskou školu s výukou cizích jazyků. Zájmové kroužky pro děti: tanečně-pohybový, dramatický kroužek, šikovné ručičky, flétnička, kytara, malý přírodovědec, jazykové kroužky. Nabízíme hodinové, noční i víkendové hlídání dětí.

Logo 4kids ,  Dejvice
telefon: +420 777 270 265

Provozujeme soukromou mezinárodní mateřskou školu s výukou cizích jazyků. Zájmové kroužky pro děti: tanečně-pohybový, dramatický kroužek, šikovné ručičky, flétnička, kytara, malý přírodovědec, jazykové kroužky. Nabízíme hodinové, noční i víkendové hlídání dětí.

>> Kontakty pro 4kids , Dejvice <<

Adresa:Horoměřická 2322/13 , 16400 Praha, Dejvice
 16400, Praha Dejvice

Telefon:+420777270265

WWW:http://www.4kids24.com/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace 4kids , Dejvice není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Mezinárodní soukromá školka 4kids24/7, Praha 6 se nachází v chráněném území Tichá Šárka, v nejzelenějším a nejčistším místě Prahy. Naše školka je umístěna v prostorném rodinném domě v klidné části vilové čtvrti. Vybavena je vlastní zahradou, dětským hřištěm a zahradní jídelnou. Součástí venkovních prostor je přírodní divadlo.

Podle zájmu našich klientů a pro maximální komfort i zdraví Vašich dětí, zvažujeme vybudování solné jeskyně v suterénu budovy.

 

Jak již z názvu vyplývá, nabízíme 24 hodin služeb denně s kompletní péčí o Vaše děti. Poskytujeme výchovně vzdělávací činnost zaměřenou na individualní rozvoj Vašeho dítěte. Výuka probíhá formou hry, která je pro předškolní věk velmi důležitá. Maximální kapacita je 20 dětí, což nám umožňuje udržet si individuální přístup a status rodinného typu.                

Soukromá školka je otevřena pro všechny děti od 2 let po celý rok.

 

Nabízíme:

Náš koncept vzdělávání vychází z těchto základních 5 oblastí:

  •   Dítě a jeho tělo

  •   Dítě a jeho psychika

  •   Dítě a ten druhý

  •   Dítě a společnost

  •   Dítě a svět

 

Vycházíme z filozofie 5 Tibeťanů, která vede u dětí k udržení energetické rovnováhy, koncentrace, rozvíjí psychický potenciál, napomáhá odstranit energetické bloky a zábrany. Klademe důraz na všestranný rozvoj a svobodu volby dítěte. Podporujeme prvky environmentální výchovy, kterou můžeme realizovat díky výhodné poloze školky.

Vaše děti si budou hrát v prostorné herně vybavené kvalitními hračkami, hudebními nástroji a didaktickými pomůckami včetně multimediálních zařízení. Vedle herny se nachází jídelna, která je určena k celodennímu stravování. Po celou dobu pobytu je samozřejmostí pitný režim, dle výběru dítěte. Doporučujeme bio stravu od renomované firmy Bionea dle aktuálního jídelníčku.

 

Odbornou činnost bude zajišťovat speciální pedagog, kvalifikovaná učitelka, logopedický preventista a zdravotní pracovník.

Podle zájmu si budete moci vybrat z nabídky kroužků: tanečně-pohybový, jóga, zumba, dramatický kroužek, šikovné ručičky, flétnička, kytara, malý přírodovědec, jazykové kroužky (angličtina, francouzština, němčina, ruština). Uskutečňujeme letní školku v přírodě i lyžařský kurz.

 

Snažíme se o maximální spokojenost nejen Vašich dětí, ale i o Vaši. Tudíž jsme schopni aktuálně reagovat na Vaše přání a alternativy.

 

Vaše soukromá školka 4kids24, Praha 6.

Hodnocení - 4kids , Dejvice

90

4kids , Dejvice nasbíralo od Vás již 90 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro 4kids , Dejvice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

4kids , Dejvice, prezentace je zařazena v katalogu:

4kids , Dejvice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: