MŠ Revoluční , Nové Město

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provoz mateřské školy pro 125 dětí s jídelnou. K dispozici je tělocvična, keramická dílna, kroužek tance, angličtiny, výtvarné výchovy i hry na flétnu. Děti mohou za každého počasí využívat prostornou zahradu ve vnitřním traktu budovy s bezprašnou bezpečnostní dopadovou povrchovou úpravou.

MŠ Revoluční , Nové Město - logo
telefon: +420 224 817 057+420222315415

Provoz mateřské školy pro 125 dětí s jídelnou. K dispozici je tělocvična, keramická dílna, kroužek tance, angličtiny, výtvarné výchovy i hry na flétnu. Děti mohou za každého počasí využívat prostornou zahradu ve vnitřním traktu budovy s bezprašnou bezpečnostní dopadovou povrchovou úpravou.

>> Kontakty pro MŠ Revoluční , Nové Město <<

Adresa:Revoluční 1247/26 , 11000 Praha, Nové Město
 11000, Praha Nové Město

Telefon:+420224817057+420222315415

WWW:http://www.msrevolucni.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Revoluční , Nové Město není nastaveno žádné dopravní spojení.

 

Mateřská škola Revoluční se nachází v centru Prahy v Revoluční ulici č. 26 v krásně rekonstruovaném neorenesančním domě. Skutečnost, že všechna okna místnostní užívaných dětmi jsou orientována do dvorního zahradního traktu, omezuje na minimum negativa umístění mateřské školy na poměrně rušné ulici.

 

Vzhledem k tomu, že mateřská škola využívá pro svou činnost dvě patra, vytváří dvě samostatné výchovně vzdělávací jednotky.

 

V 1. patře o dvě třídy pečuje stálý čtyřčlenný pedagogický kolektiv ve složení: Mgr. Jaromíra Pavlíčková (ředitelka školy), Markéta Štochlová, Eva Váňová, Andrea Myslíková.

 

Ve 2. patře pečuje o tři třídy šestičlenný pedagogický kolektiv ve složení: Zuzana Ševčíková  zástupkyně ředitelky), Kateřina Vokurková, Renáta Suková, Miluše Václavovičová, Ilona Černá, Jana Kozlová.

Součástí prostor, které jsou dětem k dispozici je prostorná školní zahrada ve dvorním traktu budovy s bezprašnou bezpečnostní dopadovou povrchovou úpravou, kterou děti mohou využívat za každého počasí. Její vybavení rozmanitými herními prvky dává prostor pro pohybové aktivity dětí během dopoledních i odpoledních vycházek.

Hodnocení - MŠ Revoluční , Nové Město

12

MŠ Revoluční , Nové Město nasbíralo od Vás již 12 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Revoluční , Nové Město přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Revoluční , Nové Město, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

MŠ Revoluční , Nové Město na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?