22. března, 2019 - svátek má Leona

Hakuna Matata , Zličín - firma v Praze

Provoz soukromé Montessori školky nezařazené v systému státních školek. Poskytujeme služby v anglickém jazyce rodilou mluvčí. Hovoříme i česky. Nabízíme péči o děti a hlídání i mimo prostor školky. Jsme schopni zajistit chůvy hovořící česky, rusky, anglicky, francouzsky a dalšími jazyky.

Logo Hakuna Matata , Zličín
telefon: +420 733 529 626

Provoz soukromé Montessori školky nezařazené v systému státních školek. Poskytujeme služby v anglickém jazyce rodilou mluvčí. Hovoříme i česky. Nabízíme péči o děti a hlídání i mimo prostor školky. Jsme schopni zajistit chůvy hovořící česky, rusky, anglicky, francouzsky a dalšími jazyky.

>> Kontakty pro Hakuna Matata , Zličín <<

Adresa:Na Radosti 486/55 , 15521 Praha, Zličín
 15521, Praha Zličín

Telefon:+420733529626
Mobil:+420 775 312 066

WWW:http://www.hakuna-matata.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Hakuna Matata , Zličín není nastaveno žádné dopravní spojení.

O Montessori ve školce

 

Maria Montessori byla první žena v Itálii, která absolvovala studium medicíny, věnovala se pak výchově mentálněpostižených dětí a roku 1907 otevřela pro děti z chudých rodin první dětský domov. Při své práci si všímala, jak děti ve školce vstřebávají zcela přirozeně a nenuceně znalosti ze svého bezprostředního okolí.

Viděla, jak se děti učí mezi sebou, což ji inspirovalo k jejímu celoživotnímu úsilí o reformu vzdělávání. Vychází z potřeb malého dítěte. Výchovu chápe jako realizaci svobody dítěte, které má více možností rozvíjet tvořivé síly. Zajišťuje svobodný a spontánní rozvoj dítěte. Hodnocení je bez známek. Přizpůsobuje tempo možnostem dítěte bez zvonění, zasedacího pořádku a trestu. Poskytla dětem volnost v upraveném prostředí tak, aby bylo bohaté na aktivity.

Učitel by neměl bránit dítěti ve zkušenostech, musí mu věnovat pozornost. Ne naopak. Učitel k dítěti chová respekt a staví se k němu jako by jednal s dospělým člověkem. Nemá právo s žákem školky manipulovat a zaměřovat se na jeho špatné vlastnosti, hledá negativní rysy sám v sobě. Učitel a žák jsou rovnocennými partnery, proto k němu projevuje maximální vstřícnost, otevřenost, trpělivost. Dítěsi tudíž samo určuje tempo výuky. Pedagog dává dítěti možnost svobodné volby, ale zároveň pomáhá a radí tam, kde je dítěnerozhodné. Maximální volnost udílí dítěti tehdy, když je schopno samo převzít zodpovědnost. Zasahuje, když se dítě nudí, nedokáže si vybrat činnost nebo jsou-li porušována pravidla. Postupně v dítěti utváří vlastní zodpovědnost. Taková má být školka!

 

Toto všechno najdete i v naší školce na Zličíně, ideální poloha i pro rodiny ze Stodůlek, Řep, Rudné u Prahy, Ruzyně, Hostivic a okolí. 

 

Hodnocení - Hakuna Matata , Zličín

304

Hakuna Matata , Zličín nasbíralo od Vás již 304 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Hakuna Matata , Zličín přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Hakuna Matata , Zličín, prezentace je zařazena v katalogu:

Hakuna Matata , Zličín na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: