Hakuna Matata , Zličín

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provoz soukromé Montessori školky nezařazené v systému státních školek. Poskytujeme služby v anglickém jazyce rodilou mluvčí. Hovoříme i česky. Nabízíme péči o děti a hlídání i mimo prostor školky. Jsme schopni zajistit chůvy hovořící česky, rusky, anglicky, francouzsky a dalšími jazyky.

Logo Hakuna Matata , Zličín
telefon: +420 733 529 626

Provoz soukromé Montessori školky nezařazené v systému státních školek. Poskytujeme služby v anglickém jazyce rodilou mluvčí. Hovoříme i česky. Nabízíme péči o děti a hlídání i mimo prostor školky. Jsme schopni zajistit chůvy hovořící česky, rusky, anglicky, francouzsky a dalšími jazyky.

>> Kontakty pro Hakuna Matata , Zličín <<

Adresa:Na Radosti 486/55 , 15521 Praha, Zličín
 15521, Praha Zličín

Telefon:+420733529626
Mobil:+420 775 312 066

WWW:http://www.hakuna-matata.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Hakuna Matata , Zličín není nastaveno žádné dopravní spojení.

O Montessori ve školce

 

Maria Montessori byla první žena v Itálii, která absolvovala studium medicíny, věnovala se pak výchově mentálněpostižených dětí a roku 1907 otevřela pro děti z chudých rodin první dětský domov. Při své práci si všímala, jak děti ve školce vstřebávají zcela přirozeně a nenuceně znalosti ze svého bezprostředního okolí.

Viděla, jak se děti učí mezi sebou, což ji inspirovalo k jejímu celoživotnímu úsilí o reformu vzdělávání. Vychází z potřeb malého dítěte. Výchovu chápe jako realizaci svobody dítěte, které má více možností rozvíjet tvořivé síly. Zajišťuje svobodný a spontánní rozvoj dítěte. Hodnocení je bez známek. Přizpůsobuje tempo možnostem dítěte bez zvonění, zasedacího pořádku a trestu. Poskytla dětem volnost v upraveném prostředí tak, aby bylo bohaté na aktivity.

Učitel by neměl bránit dítěti ve zkušenostech, musí mu věnovat pozornost. Ne naopak. Učitel k dítěti chová respekt a staví se k němu jako by jednal s dospělým člověkem. Nemá právo s žákem školky manipulovat a zaměřovat se na jeho špatné vlastnosti, hledá negativní rysy sám v sobě. Učitel a žák jsou rovnocennými partnery, proto k němu projevuje maximální vstřícnost, otevřenost, trpělivost. Dítěsi tudíž samo určuje tempo výuky. Pedagog dává dítěti možnost svobodné volby, ale zároveň pomáhá a radí tam, kde je dítěnerozhodné. Maximální volnost udílí dítěti tehdy, když je schopno samo převzít zodpovědnost. Zasahuje, když se dítě nudí, nedokáže si vybrat činnost nebo jsou-li porušována pravidla. Postupně v dítěti utváří vlastní zodpovědnost. Taková má být školka!

 

Toto všechno najdete i v naší školce na Zličíně, ideální poloha i pro rodiny ze Stodůlek, Řep, Rudné u Prahy, Ruzyně, Hostivic a okolí. 

 

Hodnocení - Hakuna Matata , Zličín

271

Hakuna Matata , Zličín nasbíralo od Vás již 271 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Hakuna Matata , Zličín přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Hakuna Matata , Zličín, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

Hakuna Matata , Zličín na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?