25. dubna, 2018 - svátek má Marek

MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice - firma v Praze

Jsme šestittřídní mateřská škola sídlištního typu s celodenním provozem a kapacitou 168 dětí. Školu tvoří čtyři pavilóny.

Logo MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice
telefon: +420 267 312 636+420272733123

U každé třídy je přípravná kuchyňka, ze které se servírují a podávají obědy, svačiny a přesnídávky. Mateřská škola je situována v rozlehlé zahradě, která má 5.500 m.

>> Kontakty pro MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice <<

Adresa:Magnitogorská 1430/14 , 10100 Praha, Vršovice
 10100, Praha Vršovice

Telefon:+420267312636+420272733123

WWW:http://www.msmagnitogorska.sweb.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Mateřská škola, Praha 10, Magnitogorská 14/ 1430 byla uvedena do provozu v roce 1981. Je postavená jako šestittřídní mateřská škola sídlištního typu s celodenním provozem a kapacitou 168 dětí.

Školu tvoří čtyři pavilóny. Přízemní hospodářský pavilón je určen pro školní kuchyni, kancelář ředitelky, sborovnu, kancelář vedoucí školní jídelny a sklady.

Další tři pavilóny jsou dvoupodlažní, určené pro děti. Každá třída má vlastní prostorné zázemí.

Jednotlivé třídy, které jsou každá samostatnou jednotkou, mají samostatné vchody. Je v nich pracovna pro děti spojená s hernou – ložnicí, kabinety na pomůcky, dětské umývárny a WC, šatna pro děti. U každé třídy je přípravná kuchyňka, ze které se servírují a podávají obědy, svačiny a přesnídávky.

Společnými silami pečujeme o estetický vzhled všech prostor MŠ, aby prostředí školy bylo světlé, teplé a podnětné. Snažíme se obměňovat vybavení novým nábytkem, hračkami a pomůckami.

Mateřská škola je situována v rozlehlé zahradě, která má 5.500 m. V průběhu let se nám podařilo vybavit ji zahradními domečky, zahradní průlezkou a dřevěným vláčkem.

Od školního roku 2012/2013 je v provozu mateřské školy šest tříd. V letošním školním roce je zapsáno 168 dětí ve věku od tří do šesti let. Děti jsou zařazené do tříd podle věku. O děti pečuje 12 pedagogických pracovnic s požadovanou kvalifikací a pedagogickým vzděláním.

Vzhledem k všeobecně se zhoršující bezpečnostní situaci dbáme na zlepšování zabezpečení dětí ve všech prostorách školy ( elektrický vrátný, zabezpečení signalizačním zařízením, důsledné zamykání vchodových dveří…).

Filosofií naší mateřské školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb.

Pracujeme podle Rámcového programu předškolního vzdělávání. Nabízíme kvalitní péči o všechny děti naší školy, zájmové kroužky ( výuku angličtiny, plavecký výcvik, sportovní hry, aerobic a tanečky, flétna), sportovní a kulturní akce, akce pro rodiče a děti, výlety.

Ve vzdělávání dětí upřednostňujeme rozvíjení smyslového vnímání jako základu veškerého přirozeného poznávání a věnujeme se též prevenci vadné výslovnosti – zařazováním jazykových chvilek, rozvíjením komunikativních dovedností dětí.

Snažení všech zaměstnanců školy směřuje k tomu, aby zde byly děti šťastné a spokojené.

Velkou péči věnujeme také úzké spolupráci s rodiči a jejich informovaností.

Tradicí je též spolupráce s okolními základními školami, mateřskými školami a pedagogicko-psychologickou poradnou.

Hodnocení - MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice

165

MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice nasbíralo od Vás již 165 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 10, Magnitogorská , Vršovice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: