20. dubna, 2019 - svátek má Marcela

MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov - firma v Praze

Provoz pětitřídní mateřské školy pro 150 žáků s jídelnou. Nabízíme kroužek keramiky, logopedie, pohybu, angličtiny, plavání, atletiky či zpívání.

MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov - logo
telefon: +420 246 037 824

K dispozici je zahrada, pískoviště, houpačky, klouzačka a lezecká stěna. Pořádáme společné akce s rodiči. Navštěvujeme divadla a koncerty.

>> Kontakty pro MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov <<

Adresa:Křejpského 1503/10 , 14900 Praha, Chodov
 14900, Praha Chodov

Telefon:+420246037824
Mobil:+420 603 551 625

WWW:http://www.materskaskola-krejpskeho.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Mateřská škola Křejpského 1503 je umístěna v klidné slepé ulici uprostřed sídliště Jižní Město. Byla slavnostně otevřena 3.9. 1979. V prvních pěti letech bylo ve čtyřech třídách zapsáno 140 až 150 dětí, počet se postupně snižoval a tak se 1.7. 1997 mateřská škola stala součástí ZŠ Křejpského, do jednoho oddělení se nastěhovala 1. třída, další rok pak klub Benjamín.

Od 1.1.2000 se sloučila s MŠ Chomutovická a stala se tak samostatným právním subjektem. Od roku 2000 také probíhala celková rekonstrukce budovy - školka dostala nový růžový kabátek - zateplení, výměna oken, oprava střechy, ale i rekonstrukce kuchyně a sociálního zařízení dětí.

Ale dost historie,3.9.2007 bylo otevřeno 5.oddělení mateřské školy, v současné době máme zapsáno v 5 odděleních 140 dětí, kterým se snažíme vytvořit krásné a podnětné prostředí. Školka má v logu sluníčko, které nás provází celým rokem a tak i třídy jsou barevně odlišené. Berušky- podzimně oranžové, Medvědi mají zimní modrou, Koťata jarní zelenou a Motýlci mají letní - žlutou. A nové Rybičky v sobě propojují vodu i pevninu.

Prostorové uspořádání na rozčlenění nábytkem na hrací koutky poskytuje dětem soukromí i prostor pro hru, pro skupinovou i individuální práci. Děti mají k dispozici množství hraček i pomůcek. Školka má krásnou zahradu plnou zeleně, děti se mohou vydovádět na pískovištích, houpačkách, klouzačce, či lezecké stěně.

Školní vzdělávací program Cestičky ke sluníčku seznamuje děti se světem kolem nás v průběhu celého roku i s tradicemi a zvyky. Děti jsou vedeny k vlastní aktivitě a experimentování, k hledání vlastní cesty, učí se spolupráci, odpovědnosti, samostatnosti. Podporujeme u nich zdravé životní návyky a postoje, potřebu poznávat a schopnost vzdělávat se. Více se dozvíte na stránce co děláme celý rok.

V rámci výchovně- vzdělávacího programu organizujeme kroužky, kde rozvíjíme hudební, pohybový, i výtvarný talent dětí, učíme se cizí jazyk, máme rozšřenou logopedickou péči, připravujeme děti na vstup do ZŠ. Pokud chcete vědět víc, klikněte na stránku kroužky.

Každý měsíc je ve školce divadlo, koncerty, navštěvujeme s dětmi představení v KC Zahrada, výtvarné dílny, chodíme do Toulcova dvora a ekologického centra Tereza. Pořádáme také společné akce dětív MŠ - zamykání zahrady, karneval, besídky, sněhuláčí rojení a další, ale i společné akce s rodiči - pálení čarodějnic, nebo táboráky na školní zahradě. Více se dozvíte na stránce - na co se těšíme. Pro veřejnost pořádáme burzy oblečení a tradiční vánoční výstavu.

Našim přáním je, aby děti v naší školce byly spokojené, aby jejich první zkušenost mimo rodinu byla pozitivní a motivující.

Hodnocení - MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov

272

MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov nasbíralo od Vás již 272 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 4, Křejpského , Chodov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: