MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Mateřská škola pro 134 dětí se školní jídelnou. Děti během roku navštěvují divadla, planetárium či ZOO. Pořádají se výlety a sportovní dny.

Logo MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov
telefon: +420 257 216 865

Mateřská škola pro 134 dětí se školní jídelnou. Děti během roku navštěvují divadla, planetárium či ZOO. Pořádají se výlety a sportovní dny.

>> Kontakty pro MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov <<

Adresa:Nad Palatou 613/29 , 15000 Praha, Smíchov
 15000, Praha Smíchov

Telefon:+420257216865
Mobil:+420 733 774 983

WWW:http://www.msnadpalatou.wz.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Naše školka se nachází v klidné vilové čtvrti v Praze 5. Vznikla v lednu 2001 sloučením více mateřských škol. Je pětitřídní, rozdělená do dvou budov, vzdálených od sebe cca 500m. Tři třídy MŠ najdete v ulici Nad Palatou 613, dvě třídy v budově Pod Lipkami 5. Součástí obou budov jsou školní jídelny. Děti i jejich rodiče velmi oceňují prostorné zahrady, vybavené množstvím herních prvků pro zábavu i přirozený pohybový rozvoj dětí.

Paní učitelky jsou zkušené, dovedou se vcítit do potřeb dítěte. Vytváří v mateřské škole atmosféru pohody, ve které se každé dítě cítí respektované a v bezpečí. Takové prostředí dítěti umožňuje rozvíjet se jako sebevědomá a citlivá osobnost. Má zájem zkoušet nové věci a navazovat kvalitní vztahy se svým okolím.

Do jednotlivých tříd zařazujeme děti po dohodě s rodiči nejčastěji podle věku. Můžeme tak nabízet dětem činnosti přesně podle jejich potřeb, zájmů a vyspělosti.

Využíváme především prožitkové učení a napodobování, které je pro děti předškolního věku nejefektivnější. Respektujeme při tom individuální tempo rozvoje každého našeho malého školáčka.

Naším cílem jsou spokojené děti i jejich rodiče.

Během roku pořádáme nebo navštěvujeme ve spolupráci s rodiči různé kulturní a společenské akce – divadla, Planetárium, Zahradní slavnost, karneval, sportovní dopoledne k MDD, Mikulášskou nadílku, Vánoční besídku s rodiči, výlety do přírody, exkurzi do ZOO koutku aj. podle momentální nabídky a možností školy.

Nabízíme kurzy plavání, otužování ve vlastní sauně a pobyt na školce v přírodě. Ve spolupráci s dětskými agenturami pak podle zájmu kroužek angličtiny, sportovní hry a taneční kroužek.

Hodnocení - MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov

149

MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov nasbíralo od Vás již 149 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 5, Nad Palatou , Smíchov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?