23. března, 2019 - svátek má Ivona

Barevná školička , Strašnice - firma v Praze

Provozujeme mateřskou školu s jídelnou pro děti od 2 do 3,5 let. Nabízíme celodenní hlídání. Pořádáme zájmové kroužky, tématické dny, výlety i pohybové aktivity. Poskytujeme možnost otevření kroužků v odpoledních hodinách jako je anglický jazyk, výuky tance, keramika či rehabilitační cvičení.

Logo Barevná školička , Strašnice
telefon:není uveden

Provozujeme mateřskou školu s jídelnou pro děti od 2 do 3,5 let. Nabízíme celodenní hlídání. Pořádáme zájmové kroužky, tématické dny, výlety i pohybové aktivity. Poskytujeme možnost otevření kroužků v odpoledních hodinách jako je anglický jazyk, výuky tance, keramika či rehabilitační cvičení.

>> Kontakty pro Barevná školička , Strašnice <<

Adresa:V olšinách 3138/104 , 10000 Praha, Strašnice
 10000, Praha Strašnice

Mobil:+420 739 068 603

WWW:http://www.barevnaskolicka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Barevná školička , Strašnice není nastaveno žádné dopravní spojení.

 • jsme soukromá školička rodinného charakteru (max 15 dětí) fungující čtvrtým školním rokem
 • jsme rádi, že mezi sebou máme kolegyni s nejvyšším možným Montessori vzděláním pro MŠ (mezinárodním AMI kurzem pro věk 3-6).
 • přijímáme děti od 2 do 3,5 let (jiný věk -mladší či starší, možný na základě zvážení individuálních předpokladů pro zvládnutí kolektivu)
 • pokud k nám plánujete dát své dítě, může chodit od 15 měsíců do tzv."přípravky" ta spočívá v tom, že má dítě pro sebe 1 "tetu" (maxim počet dětí pro tuto tetu jsou 3) děti mají samostatnou třídičku vybavenou pomůckami pro svůj věk. Samozřejmě, že mají i možnost účastnit se činností s ostatními dětmi ve zbytku školičky. Pro tento typ péče je speciální ceník.
 • od 8.00 do 17.00 hodin (s možností prodloužení na základě domluvy)
 • v případě domluvy možnost hlídání i ve dnech pracovního klidu,nebo dítěte u vás doma v případě nemoci
 • klidná lokalita, 250m od stanice metra Strašnická (budova BILLY)
 • přirozená a nenásilná cesta připravy na školu a povinnosti, formou respektování a rozvíjení senzitivních období dítěte (práce s Montessori pomůckami)
 • malý kolektiv (max. 15 dětí)
 • 1 dospělý na každých 6-7 dětí
 • individuální přístup ke každému z dětí
 • využívání různorodých podnětů (výtvarných, hudebních, jazykových...) k rozvoji schopností dětí
 • aktuálně nám v odpoledních hodinách běží kroužek angličtiny (metoda Cookie and Friends)a hudební výchovy,ve středu dopoledne plavání
 • při zájmu dětí a rodičů možnost otevření dalších kroužků v odpoledních hodinách (keramika, rehabilitační cvičení,...)

NAŠE FILOZOFIE

"Smysly jsou bránou inteligence." Aristoteles

Děti jsou pro nás někým, komu má smysl věnovat čas, trpělivost a pozornost. Proto ke každému dítěti přistupujeme individuálně, přijímáme jej takové, jaké je. Podporujeme rozvoj jeho předností a probouzíme v něm tvořivost, radost, sebevědomí a touhu poznávat a objevovat svět kolem nás. Usilujeme o to, aby se stalo samostatným jedincem, mělo vlastní názor a umělo jej adekvátně prosadit.

Je nám blízká filozofie Montessori pedagogiky „Pomož mi, abych to mohl udělat sám.

Děti se prostřednictvím práce s pomůckami věnují rozvoji svých schopností a dovedností (rozvoj jemné a hrubé motoriky, péče o sebe, péče o prostředí kolem sebe, péče o druhé) ale také emocionálnímu, psychickému a sociálnímu rozvoji. přírodovědný koutek: pěstování a péče o rostliny, chov a péče o morčátka, rybičky a oblovky. koutek praktických činností: přesýpání, třídění, zametání, utírání, příprava pokrmů,...

Souhlasíme s tvrzením, že: “Dětství je z hlediska vývojových možností bezpochyby tím nejbohatším obdobím v životě člověka. Mělo by ho být využito k výchově a vzdělávání všemi dostupnými způsoby. Promrhání jeho možností se již nedá později napravit."

Hodnocení - Barevná školička , Strašnice

51

Barevná školička , Strašnice nasbíralo od Vás již 51 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Barevná školička , Strašnice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Barevná školička , Strašnice, prezentace je zařazena v katalogu:

Barevná školička , Strašnice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: