25. března, 2019 - svátek má Marián

Rodinná školka a jesle Korálek , Krč - firma v Praze

Provozujeme rodinnou školku a jesle. Nabízíme hlídání pravidelné i jednorázové - dopoledne, odpoledne, celý den i ve svátek a o víkendu. Navštěvujeme muzea, chodíme do ZOO nebo na výstavy, podle momentálního věkového složení skupiny dětí.

Rodinná školka a jesle Korálek , Krč - logo

Provozujeme rodinnou školku a jesle. Nabízíme hlídání pravidelné i jednorázové - dopoledne, odpoledne, celý den i ve svátek a o víkendu. Navštěvujeme muzea, chodíme do ZOO nebo na výstavy, podle momentálního věkového složení skupiny dětí.

>> Kontakty pro Rodinná školka a jesle Korálek , Krč <<

Adresa:Hurbanova 1305/11 , 14200 Praha, Krč
 14200, Praha Krč

Mobil:+420 774 954 641

WWW:http://www.skolicka-koralek3.webnode.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Rodinná školka a jesle Korálek , Krč není nastaveno žádné dopravní spojení.

Vážení rodiče, jsme rádi, že jste zavítali na naše internetové stránky! Zde se dozvíte vše potřebné o službách, které poskytuje naše rodinná školička Korálek.

Není pochyb o tom, že každý rodič své dítě nade všechno miluje. Je rovněž pravdou, že udělá vše proto, aby se dítě mělo co nejlépe. I přes to však mohou nastat chvíle, kdy rodiče potřebují alespoň chvilku pro sebe. Vy sami si to určitě umíte nejlépe představit. V dnešní uspěchané době je velice těžké najít si dostatek volného času jak na péči o děti, tak na sebe. Obětovat se dětem není nic špatného. Díky nám však můžete jednou za čas udělat s klidným svědomím výjimku. Hlídání dětí je pro nás více zábavou, nežli prací. Nabízíme Vám možnost pravidelného či nepravidelného profesionálního babysittingu v blízkosti vašeho bydliště.

Školy, školky a jesle jsou o prázdnichá zavřené, babičky daleko a do práce se chodit musí. A přiznejme si, že podobných chvil může být více než dost. Však to znáte. Máte hodně práce, často musíte jezdit na služební cesty, ne vždy je alespoň jeden z rodičů k dispozici. Někdy zase nastane chvíle, kdy si prostě potřebujete oddechnout či prožít alespoň pár klidných chvil pouze se svou drahou polovičkou. V takových či podobných případech se na nás můžete kdykoliv obrátit a svěřit svou ratolest do naší péče. Jsme tu pro vás k dispozici vždy, když potřebujete, nejen o prázdninách.Hodnocení - Rodinná školka a jesle Korálek , Krč

201

Rodinná školka a jesle Korálek , Krč nasbíralo od Vás již 201 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Rodinná školka a jesle Korálek , Krč přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Rodinná školka a jesle Korálek , Krč, prezentace je zařazena v katalogu:

Rodinná školka a jesle Korálek , Krč na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: