25. března, 2019 - svátek má Marián

Vladimír Mašek, Praha 5, Smíchov - firma v Praze

Vladimír Mašek, Praha 5 Smíchov nabízí výměny bezpečnostních vložek a zámků, opravy a servis bezpečnostních dveří

Logo Vladimír Mašek, Praha 5, Smíchov
telefon:není uveden

Vladimír Mašek, Praha 5 Smíchov: provádíme výměny bezpečnostních vložek a zámků firem - evva, multlock, cisa cr, motura, po ztrátě nebo zcizení klíčů. Dále nabízíme seřizování, opravy a servis bezpečnostních dveří (firem bedex, kavan, next, hsp), které mají problematické zamykání.

>> Kontakty pro Vladimír Mašek, Praha 5, Smíchov <<

Adresa:Nový Zlíchov 2603/9, 15000 Praha, Smíchov
 15000, Praha Smíchov

Mobil:+420 603 423 292

WWW:http://www.masekzamecnik.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Lihovar 6, 12, 14, 20

Bus:Lihovar

Dobrý Anděl

Výměna zámkových vložek

Provádíme výměnu vložek po zcizení a ztrátě klíčů, případně vložek již nefunkčních, za vložky nové - bezpečnostní, bezpečné a patentově chráněné. Nejvhodnější vložky jsou značek EVVA a MULTLOCK. Tyto značky nabízíme, protože mají dlouhou tradici na českém trhu, jejich výrobci svoje zboží inovují, technicky vylepšují a při dostatečné bezpečnosti jsou jejich výrobky bezporuchové. Jsou patentově chráněné, tzn., že ke klíčům je přiložena bezpečnostní karta a klíče se dají vyrobit pouze při předložení této karty. Tyto firmy dbají na udržení svého know-how - vložka obsahuje bezpečnostní prvky, které zná pouze výrobce a úzký okruh odborníků proškolených firmou výrobce.

 

Opravy rozvorových bezpečnostních zámků

Vaše již nefunkční rozvorové zámky na trezorový klíč můžeme opravit, vyměnit za funkční původního typu, anebo za novější model na patentově chráněný vložkový klíč. Původní zámky značek: ATRA, CISA, CR, MOTURA, které jsou opotřebené, vyměňujeme za značku CR, a to ve třech provedeních:

  1. typ s dlouhým trezorovým klíčem - vysoká bezpečnost (standardně se dodávají dva klíče lámací a jeden pevný)
  2. typ s krátkým trezorovým zásuvným klíčem (standardně se dodávají 3 kusy)
  3. typ na bezpečnostní vložku, patentově chráněnou (standardně se dodává 5 klíčů + magnetická bezpečnostní karta) - vysoká bezpečnost. Tato verze je při výměně finančně nejnáročnější, ale při ztrátě klíčů zvládne výměnu vložky i laik a výměna je finančně nejdostupnější.

 

Seřizování bezpečnostních dveří

Každé dveře, díky svojí zvýšené váze a složitosti, vyžadují údržbu. Většina zákazníků tuto údržbu neprovádí a běžným používáním se dveře opotřebovávají a zhruba po 3 a více letech dochází k jejich nefunkčnosti a je třeba je seřídit. Toto seřízení provádím já na místě, po předchozí telefonické objednávce. Před objednávkou je dobré mít u sebe klíče; dveře a zámek si co nejlépe prohlédnout, abyste dveře a závadu mohli alespoň přibližně popsat a zjednodušit tak celý proces seřizování.

Hodnocení - Vladimír Mašek, Praha 5, Smíchov

432

Vladimír Mašek, Praha 5, Smíchov nasbíralo od Vás již 432 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Vladimír Mašek, Praha 5, Smíchov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Vladimír Mašek, Praha 5, Smíchov, prezentace je zařazena v katalogu:

Vladimír Mašek, Praha 5, Smíchov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: