23. března, 2019 - svátek má Ivona

Vladimír Mašek, Praha 8, Kobylisy - firma v Praze

Vladimír Mašek, Praha 8 - Kobylisy nabízí výměny bezpečnostních vložek a zámků, seřizování, opravy a servis bezpečnostních dveří

Logo Vladimír Mašek, Praha 8, Kobylisy
telefon:není uveden

Vladimír Mašek, Praha 8 - Kobylisy: Provádíme výměny bezpečnostních vložek a zámků firem - evva, multlock, cisa cr, motura, po ztrátě nebo zcizení klíčů. Dále nabízíme seřizování, opravy a servis bezpečnostních dveří (firem bedex, kavan, next, hsp), které mají problematické zamykání.

>> Kontakty pro Vladimír Mašek, Praha 8, Kobylisy <<

Adresa:Hlaváčova 1159/12, 18200 Praha, Kobylisy
 18200, Praha Kobylisy

Mobil:+420 603 423 292

WWW:http://www.masekzamecnik.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C - Ládví

Tramvaj:Ládví 10

Bus:Ládví 103, 177, 183, 295

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Výměna zámkových vložek

Provádíme výměnu vložek po zcizení a ztrátě klíčů, případně vložek již nefunkčních, za vložky nové - bezpečnostní, bezpečné a patentově chráněné. Nejvhodnější vložky jsou značek EVVA a MULTLOCK. Tyto značky nabízíme, protože mají dlouhou tradici na českém trhu, jejich výrobci svoje zboží inovují, technicky vylepšují a při dostatečné bezpečnosti jsou jejich výrobky bezporuchové. Jsou patentově chráněné, tzn., že ke klíčům je přiložena bezpečnostní karta a klíče se dají vyrobit pouze při předložení této karty. Tyto firmy dbají na udržení svého know-how - vložka obsahuje bezpečnostní prvky, které zná pouze výrobce a úzký okruh odborníků proškolených firmou výrobce.

 

Opravy rozvorových bezpečnostních zámků

Vaše již nefunkční rozvorové zámky na trezorový klíč můžeme opravit, vyměnit za funkční původního typu, anebo za novější model na patentově chráněný vložkový klíč. Původní zámky značek: ATRA, CISA, CR, MOTURA, které jsou opotřebené, vyměňujeme za značku CR, a to ve třech provedeních:

  1. typ s dlouhým trezorovým klíčem - vysoká bezpečnost (standardně se dodávají dva klíče lámací a jeden pevný)
  2. typ s krátkým trezorovým zásuvným klíčem (standardně se dodávají 3 kusy)
  3. typ na bezpečnostní vložku, patentově chráněnou (standardně se dodává 5 klíčů + magnetická bezpečnostní karta) - vysoká bezpečnost. Tato verze je při výměně finančně nejnáročnější, ale při ztrátě klíčů zvládne výměnu vložky i laik a výměna je finančně nejdostupnější.

 

Seřizování bezpečnostních dveří

Každé dveře, díky svojí zvýšené váze a složitosti, vyžadují údržbu. Většina zákazníků tuto údržbu neprovádí a běžným používáním se dveře opotřebovávají a zhruba po 3 a více letech dochází k jejich nefunkčnosti a je třeba je seřídit. Toto seřízení provádím já na místě, po předchozí telefonické objednávce. Před objednávkou je dobré mít u sebe klíče; dveře a zámek si co nejlépe prohlédnout, abyste dveře a závadu mohli alespoň přibližně popsat a zjednodušit tak celý proces seřizování.

Hodnocení - Vladimír Mašek, Praha 8, Kobylisy

873

Vladimír Mašek, Praha 8, Kobylisy nasbíralo od Vás již 873 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Vladimír Mašek, Praha 8, Kobylisy přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Vladimír Mašek, Praha 8, Kobylisy, prezentace je zařazena v katalogu:

Vladimír Mašek, Praha 8, Kobylisy na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: