24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Habibi, s.r.o. , Nusle - firma v Praze

Provoz soukromé sportovní mateřské školy. K dispozici jsou jazykové, literární, sportovní, hudební, výtvarné a další kroužky. Pořádání pravidelných akcí a divadelních vystoupení pro děti i rodiče.

Habibi, s.r.o. , Nusle - logo
telefon: +420 222 564 552

Provoz soukromé sportovní mateřské školy. K dispozici jsou jazykové, literární, sportovní, hudební, výtvarné a další kroužky. Pořádání pravidelných akcí a divadelních vystoupení pro děti i rodiče.

>> Kontakty pro Habibi, s.r.o. , Nusle <<

Adresa:Jaromírova 158/54 , 12800 Praha , Nusle
 12800, Praha Nusle

Telefon:+420222564552
Mobil:+420 776 593 164 +420 776 046 458

WWW:http://www.habibi-detiamy.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Habibi, s.r.o. , Nusle není nastaveno žádné dopravní spojení.

Nejdříve je nutné vysvětlit název našeho zařízení. Habibi znamená ve svahilštině  oslovení pro všechny děti - miláčci – zlatíčka. Pro naše děti krásné zvučné a milé slovo.

Jsme malé zařízení, kam dochází děti od 3 do 6 (7) let v celkovém počtu 6– 8 dětí.

Základem našeho programu je výchovně vzdělávací program pro děti se speciálními vadami - poruchy autistického spektra, poruchy pozornosti se zaměřením na logopedickou a pohybovou činnost. Denně logopedická průprava, jedenkrát až dvakrát v týdnu tělocvična, jednou týdně plavání a další dny ostatní výchovně vzdělávací aktivity (matematické představy, hudební, literární, výtvarná, pracovní činnost, grafomotorika, intenzivní příprava do školy - rámcový vzdělávací program). Základem je individuální výchova.

Jednou z nejdůležitějších výchovně vzdělávacích činností je utváření osobnosti dítěte. Velmi dbáme na individualitu a rozvoj jedinečnosti. Ruku v ruce s vývojem osobnosti jde také výchova s jasnými pravidly a důsledností. Každé dítě musí mít možnost poznat, kde jsou hranice, které by nemělo překročit. Učí se nést odpovědnost za své jednání, učí se být pozorné, učí se řízené činnosti. Učí se rozeznávat špatné od dobrého, učí se vlastnímu úsudku, učí se ptát, učí se nesouhlasit A UČÍ SE MÍT VLASTNÍ NÁZOR. Učení je hrou a motivací.

Děti, které vyrůstají v prostředí s jasným řádem s danými pravidly, mají jistotu v prostředí a vyrůstají z nich vyspělé osobnosti. Proto je velmi důležitá spolupráce s rodinou. Zde musíme upozornit na nutnost oboustranné snahy o sjednocení výchovného procesu v našem zařízení a v rodině.

Rodičům poskytujeme výchovně poradenskou činnost, která má za cíl jim pomoci v otázkách výchovných, vzdělávacích i osobních (spolupráce s psychologem). Tato činnost je otevřena i rodičům, jejichž děti nenavštěvují naše zařízení. Pomáháme i se zařazením dětí do vhodné školy.

Naší snahou je pomoci rodičům si vlastní dítě užívat s radostí a soustavně. Osobnost dítěte se vyvíjí do 7 let věku, a to je doba, ve které nás dítě nejvíce potřebuje.

Hodnocení - Habibi, s.r.o. , Nusle

308

Habibi, s.r.o. , Nusle nasbíralo od Vás již 308 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Habibi, s.r.o. , Nusle přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Habibi, s.r.o. , Nusle, prezentace je zařazena v katalogu:

Habibi, s.r.o. , Nusle na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: