23. dubna, 2019 - svátek má Vojtěch

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč - firma v Praze

Provozujeme mezinárodní školku s vlastním vzdělávacím programem v historické budově rezidence Císařský mlýn. Nabízíme i individuální noční hlídání dětí. Zajišťujeme návštěvy bazénu, výlety mimo studio, sportovní aktivity, oslavy narozenin i tradičních svátků.

Logo Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč
telefon: +420 724 167 838

Provozujeme mezinárodní školku s vlastním vzdělávacím programem v historické budově rezidence Císařský mlýn. Nabízíme i individuální noční hlídání dětí. Zajišťujeme návštěvy bazénu, výlety mimo studio, sportovní aktivity, oslavy narozenin i tradičních svátků.

>> Kontakty pro Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč <<

Adresa:Mlýnská 22/4 , 16000 Praha, Bubeneč
 16000, Praha Bubeneč

Telefon:+420724167838

WWW:http://www.babyclub-imperial.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

O školce


 

O co se snažíme

Věkově smíšená třída je pro děti sociálně přirozená. Na základě aktivit a tvořivosti se děti učí upevňovat a prohlubovat sociální vztahy. Vytváříme podnětné prostředí pro jejich přirozený rozvoj v oblasti matematické představivosti, jazykového, hudebního, společenského a výtvarného cítění. Snažíme se hravou a poutavou formou využívat prožitku všech pěti smyslů, aby si děti každý den něco hezkého ze školky odnesly.

 

Bezpečnost na prvním místě

Pro bezpečnost dětí děláme maximum. Veškeré hračky, nábytek i materiály, se kterými přijdou děti do styku, odpovídají zákonným normám o hygieně a bezpečnosti.Všechny děti ve školce jsou automaticky pojištěny proti úrazu, ztrátě a poškození svých osobních věcí. Děti si mohou ze školky vyzvedávat pouze jejich rodiče nebo osoby, s nimiž byla školka písemně seznámena. 

 

Školka ve Stromovce

Školku Babyclub Imperial najdete v nově zrekonstruované historické budově rezidence Císařský mlýn v Praze Bubenči. Školka disponuje dvěma kompletně zařízenými třídami, kuchyňkou, sociálními zařízeními a soukromou zahradou s hřištěm, kde si děti odpoledne hrají. Dopoledne pro pobyt venku využíváme největšího pražského parku Stromovka, kam s dětmi chodíme každý den.

 

Zdravé stravování

Den začínáme vydatnou snídaní dle zásad zdravé výživy. Oběd připravuje firma Bionea, která vaří ze stoprocentně čerstvých biopotravin. K odpolední svačině jsou domácí dobroty, při jejichž pečení pomáhají někdy i děti. Během celého dne mají děti přísun čerstvého ovoce a zeleniny. Nezapomínáme dodržovat ani pitný režim, šťávu z ovoce lisujeme vlastním odšťavňovačem.

Hodnocení - Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč

57

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč nasbíralo od Vás již 57 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč, prezentace je zařazena v katalogu:

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: