Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provozujeme mezinárodní školku s vlastním vzdělávacím programem v historické budově rezidence Císařský mlýn. Nabízíme i individuální noční hlídání dětí. Zajišťujeme návštěvy bazénu, výlety mimo studio, sportovní aktivity, oslavy narozenin i tradičních svátků.

Logo Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč
telefon: +420 724 167 838

Provozujeme mezinárodní školku s vlastním vzdělávacím programem v historické budově rezidence Císařský mlýn. Nabízíme i individuální noční hlídání dětí. Zajišťujeme návštěvy bazénu, výlety mimo studio, sportovní aktivity, oslavy narozenin i tradičních svátků.

>> Kontakty pro Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč <<

Adresa:Mlýnská 22/4 , 16000 Praha, Bubeneč
 16000, Praha Bubeneč

Telefon:+420724167838

WWW:http://www.babyclub-imperial.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč není nastaveno žádné dopravní spojení.

O školce


 

O co se snažíme

Věkově smíšená třída je pro děti sociálně přirozená. Na základě aktivit a tvořivosti se děti učí upevňovat a prohlubovat sociální vztahy. Vytváříme podnětné prostředí pro jejich přirozený rozvoj v oblasti matematické představivosti, jazykového, hudebního, společenského a výtvarného cítění. Snažíme se hravou a poutavou formou využívat prožitku všech pěti smyslů, aby si děti každý den něco hezkého ze školky odnesly.

 

Bezpečnost na prvním místě

Pro bezpečnost dětí děláme maximum. Veškeré hračky, nábytek i materiály, se kterými přijdou děti do styku, odpovídají zákonným normám o hygieně a bezpečnosti.Všechny děti ve školce jsou automaticky pojištěny proti úrazu, ztrátě a poškození svých osobních věcí. Děti si mohou ze školky vyzvedávat pouze jejich rodiče nebo osoby, s nimiž byla školka písemně seznámena. 

 

Školka ve Stromovce

Školku Babyclub Imperial najdete v nově zrekonstruované historické budově rezidence Císařský mlýn v Praze Bubenči. Školka disponuje dvěma kompletně zařízenými třídami, kuchyňkou, sociálními zařízeními a soukromou zahradou s hřištěm, kde si děti odpoledne hrají. Dopoledne pro pobyt venku využíváme největšího pražského parku Stromovka, kam s dětmi chodíme každý den.

 

Zdravé stravování

Den začínáme vydatnou snídaní dle zásad zdravé výživy. Oběd připravuje firma Bionea, která vaří ze stoprocentně čerstvých biopotravin. K odpolední svačině jsou domácí dobroty, při jejichž pečení pomáhají někdy i děti. Během celého dne mají děti přísun čerstvého ovoce a zeleniny. Nezapomínáme dodržovat ani pitný režim, šťávu z ovoce lisujeme vlastním odšťavňovačem.

Hodnocení - Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč

6

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč nasbíralo od Vás již 6 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

Babyclub Imperial, s.r.o. , Bubeneč na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?