23. dubna, 2019 - svátek má Vojtěch

MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady - firma v Praze

Provozujeme statní mateřskou školu pro 48 dětí od 3 do 6 let s jídelnou. Zajišťujeme výuku angličtiny, organizujeme výlety. Zaměřujeme se na didaktické a smyslové hry. K dispozici je venkovní zahrada a dětské hřiště se skluzavkami.

Logo MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady
telefon: +420 271 735 731

Provozujeme statní mateřskou školu pro 48 dětí od 3 do 6 let s jídelnou. Zajišťujeme výuku angličtiny, organizujeme výlety. Zaměřujeme se na didaktické a smyslové hry. K dispozici je venkovní zahrada a dětské hřiště se skluzavkami.

>> Kontakty pro MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady <<

Adresa:Benešovská 2291/28 , 10100 Praha, Vinohrady
 10100, Praha Vinohrady

Telefon:+420271735731

WWW:http://www.e-msbenesovska.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

Mateřská škola Benešovská

 
Dvoutřídní mateřská škola s kapacitou 48 dětí je umístěna ve vile se zahradou. Dlouhodobým záměrem školy je obnovování tradic. Hledáme šťastnou současnost v tradicích a minulosti. Snažíme se o zapojování rodičů při akcích, které se spojují s určitými svátky, o rozšiřování tradičních receptů, řemesel. Daří se nám vytvářet vlastní tradice školy a podporovat etické hodnoty.

 

 
  • hrnčířské trhy
  • cibulový jarmark
  • jablkobraní
  • posvícení
  • čertovské rejdění
 
  • pochod Tří králů
  • masopust s pečením trdelníků
  • pašiový týden
  • zahradní slavnost s oslavou Dne rodiny


Mateřská škola, Benešovská je školou rodinného typu kde učíme děti žít s ostatními, umění spolu komunikovat, nacházet mezi vrstevníky kamarády pro život, hru i učení. Učíme děti zdvořilosti a poznání, že slušnost je uvnitř člověka.

Naším hlavním záměrem je předávat a zprostředkovávat dětem základní životní zkušenosti v přirozeném prostředí skupiny vrstevníků cestou výchovy a vzdělávání založené na principu uspokojování individuálních potřeb a zájmů. Dále rozvíjíme a podporujeme samostatnost, zdravé sebevědomí a tvořivost dětí.

Zaměřujeme své působení nejen na osobnost dítěte, ale i na rodinné prostředí, které je pro dítě v jeho vývoji stále nejvýznamnější "A nezapomeň na slušné vychování" - to je věta která provází děti celý život. Nejdříve se s ní dítě setkává doma a poté ji říkají učitelé. Náš cíl je, aby osobní projev dítěte byl nejen odrazem vlivu rodiny, dosaženého vzdělání, ale také znalosti etikety a společenského chování, které patří do kulturní společnosti a pomáhá "otevřít dveře do světa".

Vnímáme předškolní věk jako nejdůležitější období, kdy naše paní učitelky mají díky své empatii, zkušenosti a profesionální dovedností možnost zanechat v dítěti nesmazatelnou stopu prvního poznání. Naše děti poté odchází do základní školy se vkladem "vše co opravdu potřebuji, jsem se naučil v mateřské škole."

 

Hodnocení - MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady

45

MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady nasbíralo od Vás již 45 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: