MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provozujeme statní mateřskou školu pro 48 dětí od 3 do 6 let s jídelnou. Zajišťujeme výuku angličtiny, organizujeme výlety. Zaměřujeme se na didaktické a smyslové hry. K dispozici je venkovní zahrada a dětské hřiště se skluzavkami.

Logo MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady
telefon: +420 271 735 731

Provozujeme statní mateřskou školu pro 48 dětí od 3 do 6 let s jídelnou. Zajišťujeme výuku angličtiny, organizujeme výlety. Zaměřujeme se na didaktické a smyslové hry. K dispozici je venkovní zahrada a dětské hřiště se skluzavkami.

>> Kontakty pro MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady <<

Adresa:Benešovská 2291/28 , 10100 Praha, Vinohrady
 10100, Praha Vinohrady

Telefon:+420271735731

WWW:http://www.e-msbenesovska.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady není nastaveno žádné dopravní spojení.

Mateřská škola Benešovská

 
Dvoutřídní mateřská škola s kapacitou 48 dětí je umístěna ve vile se zahradou. Dlouhodobým záměrem školy je obnovování tradic. Hledáme šťastnou současnost v tradicích a minulosti. Snažíme se o zapojování rodičů při akcích, které se spojují s určitými svátky, o rozšiřování tradičních receptů, řemesel. Daří se nám vytvářet vlastní tradice školy a podporovat etické hodnoty.

 

 
  • hrnčířské trhy
  • cibulový jarmark
  • jablkobraní
  • posvícení
  • čertovské rejdění
 
  • pochod Tří králů
  • masopust s pečením trdelníků
  • pašiový týden
  • zahradní slavnost s oslavou Dne rodiny


Mateřská škola, Benešovská je školou rodinného typu kde učíme děti žít s ostatními, umění spolu komunikovat, nacházet mezi vrstevníky kamarády pro život, hru i učení. Učíme děti zdvořilosti a poznání, že slušnost je uvnitř člověka.

Naším hlavním záměrem je předávat a zprostředkovávat dětem základní životní zkušenosti v přirozeném prostředí skupiny vrstevníků cestou výchovy a vzdělávání založené na principu uspokojování individuálních potřeb a zájmů. Dále rozvíjíme a podporujeme samostatnost, zdravé sebevědomí a tvořivost dětí.

Zaměřujeme své působení nejen na osobnost dítěte, ale i na rodinné prostředí, které je pro dítě v jeho vývoji stále nejvýznamnější "A nezapomeň na slušné vychování" - to je věta která provází děti celý život. Nejdříve se s ní dítě setkává doma a poté ji říkají učitelé. Náš cíl je, aby osobní projev dítěte byl nejen odrazem vlivu rodiny, dosaženého vzdělání, ale také znalosti etikety a společenského chování, které patří do kulturní společnosti a pomáhá "otevřít dveře do světa".

Vnímáme předškolní věk jako nejdůležitější období, kdy naše paní učitelky mají díky své empatii, zkušenosti a profesionální dovedností možnost zanechat v dítěti nesmazatelnou stopu prvního poznání. Naše děti poté odchází do základní školy se vkladem "vše co opravdu potřebuji, jsem se naučil v mateřské škole."

 

Hodnocení - MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady

6

MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady nasbíralo od Vás již 6 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 10, Benešovská , Vinohrady na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?