26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Školka a jesle Florentinum , Nové Město - firma v Praze

Moderní anglická školka (2-6 let) a firemní jesle (0-2 roky) s možností hodinové, pravidelné i nepravidelné docházky.

Školka a jesle Florentinum , Nové Město - logo

Moderní anglická školka (2-6 let) a firemní jesle (0-2 roky) s možností hodinové, pravidelné i nepravidelné docházky.

>> Kontakty pro Školka a jesle Florentinum , Nové Město <<

Adresa:Na Florenci 2116/15 , 11000 Praha, Nové Město
 11000, Praha Nové Město

Mobil:+420 603 475 901 +420 602 213 411

WWW:http://www.skolka-florentinum.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Školka a jesle Florentinum , Nové Město není nastaveno žádné dopravní spojení.

Britská školka a jesle Florentinum nabízí komplexní vzdělávací program pro děti od 2 do 6 let (od jeslí až po předškolní přípravku), které se chtějí vzdělávat v angličtině nebo navázat na předchozí vzdělávání v českém jazyce a zároveň studovat angličtinu.

Škola je soukromá a za její provoz odpovídá rada zakladatelů. Dohled vykonává školská rada, která je zárukou, že si školka Florentinum zachová vysoký standard vzdělávání a mezinárodní uznání.  Rodiče se mohou aktivně zapojit při organizaci mimoškolních aktivit a jako dobrovolníci.

Vyučující pocházejí z Velké Británie, Spojených států amerických, Portugalska a samozřejmě také z České republiky a mají rozsáhlé předchozí zkušenosti ze zahraničí.

Školní vzdělávací program staví na nejlepší mezinárodní praxi, především pak na britském modelu předškolního vzdělávání (Early Years Foundation Stage) a Národním kurikulu pro Anglii a Wales v kombinaci s českým Rámcovým vzdělávacím programem. To dětem umožňuje osvojit si mezinárodní i místní složku vzdělávání, a tak se v budoucnu snadno začlenit nejen v českých, ale i zahraničních vzdělávacích institucích.

Žáci naší školky pocházejí nejen z rodin Evropanů a Severoameričanů, kteří se usadili v Praze z pracovních nebo diplomatických důvodů, ale také z českých rodin, jež chtějí svým dětem umožnit kontakt s mezinárodním vzděláváním.

Podporujeme účast v mimoškolních aktivitách, které představují nadstavbu vzdělávacího programu. Začátkem každého školního roku je připravena bohatá nabídka zajímavých činností. Tato nabídka zahrnuje gymnastiku, tanec, výtvarnou a pracovní výchovu, sportovní hry, plavání, hru na kytaru, počítačový klub, šachový klub atd. Kromě toho se děti věnují výtvarné a hudební výchově nebo si mohou vybrat tiché čtení či studium cizího jazyka rovněž v průběhu běžného školního dne.

Škola sídlí v Praze 1, a je proto snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. V současné době má k dispozici 270 m2, kde jsou umístěny třídy, vzdělávací centrum a školní jídelna. Ke škole patří bezpečné hřiště, kde si děti mohou hrát a sportovat na čerstvém vzduchu. Škola rovněž využívá skvělé služby, které nabízí plavecký bazén vzdálený méně než deset minut chůze.

Žáci si mohou nosit vlastní jídlo nebo se mohou přihlásit ke stravování u nás a denně odebírat čerstvě uvařené teplé jídlo. Bezpečnost zajišťují uzamykatelné dveře a bezpečnostní kamery umístěné při vstupu do prostor školy.

Hodnocení - Školka a jesle Florentinum , Nové Město

267

Školka a jesle Florentinum , Nové Město nasbíralo od Vás již 267 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Školka a jesle Florentinum , Nové Město přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Školka a jesle Florentinum , Nové Město, prezentace je zařazena v katalogu:

Školka a jesle Florentinum , Nové Město na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: