20. dubna, 2019 - svátek má Marcela

MŠ Praha 4, Němčická , Braník - firma v Praze

Mateřská škola pro 120 dětí se čtyřmi třídami a jídelnou nabízí kroužek angličtiny, veselého pískání, keramiky, tance a plavání.

Logo MŠ Praha 4, Němčická , Braník
telefon: +420 241 493 022

Mateřská škola pro 120 dětí se čtyřmi třídami a jídelnou nabízí kroužek angličtiny, veselého pískání, keramiky, tance a plavání.

>> Kontakty pro MŠ Praha 4, Němčická , Braník <<

Adresa:Němčická 1111/6 , 14200 Praha, Braník
 14200, Praha Braník

Telefon:+420241493022
Mobil:+420 777 130 764

WWW:http://www.msnemcicka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 4, Němčická , Braník není nastaveno žádné dopravní spojení.

Náš školní vzdělávací program

 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY, PRAHA 4, NĚMČICKÁ 16 NA ŠKOLNÍ ROK 2014/2015: 2014 švp na web.pdf

 

Školní vzdělávací program pro předškolní  vzdělávání :

Nový školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání naší mateřské školy na školní rok 2014/2015 byl upraven v září 2014. Má název:

BAREVNÝ ROK S KAMARÁDY…….

Motto: Dva jsou víc než jeden, aneb nikdy nejsi sám.

Chceme, aby naše mateřská škola byla místem šťastného dětství, kde je prostor pro uplatnění každého jednotlivce, kde se děti cítí dobře a bezpečně, jsou přiměřeně rozvíjeni, chápáni a oceňováni.

Chceme, aby se děti naučily žít ve skupině svých vrstevníků, kterou budou považovat za své společenství, aby poznaly sílu kamarádství a pocit, že patří tam, kde ho mají všichni rádi. 

Naším nejdůležitějším partnerem je rodina – rodiče, prarodiče, sourozenci, komunita obklopující dítě. Dostatek informací, otevřené dveře, společné akce, vzájemná komunikace a vtahování rodičů do předškolního vzdělávání a chodu školy je prioritou.

Ve vzdělávání dětí v naší mateřské škole vycházíme z osobnostně orientovaného modelu předškolního vzdělávání – základem tohoto modelu je vést individualitu dítěte k jejímu harmonickému rozvoji s důrazem na jeho samostatný projev.

V našem školním vzdělávacím programu nevytváříme závazné normy, protože ve výchově neexistuje pouze jediná cesta k vytčenému cíli. Efektivita výchovných prostředků je vzhledem k různosti jedinců proměnlivá. Osobnostní přístup je proces dynamického a odpovědného rozhodování každé učitelky naší mateřské školy o vlastních postupech ve výchově dětí v konkrétním čase, podmínkách a situaci, podle potřeby a možnosti konkrétního dítěte.

 

Hodnocení - MŠ Praha 4, Němčická , Braník

263

MŠ Praha 4, Němčická , Braník nasbíralo od Vás již 263 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 4, Němčická , Braník přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 4, Němčická , Braník, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 4, Němčická , Braník na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: