21. března, 2019 - svátek má Radek

MŠ Praha 8, Lešenská - firma v Praze

Provozujeme mateřskou školu pro 112 dětí s jídelnou a zahradou.

MŠ Praha 8, Lešenská  - logo
telefon: +420 233 113 341

Provozujeme mateřskou školu pro 112 dětí s jídelnou a zahradou.

>> Kontakty pro MŠ Praha 8, Lešenská <<

Adresa:Lešenská 548/2 , 18100 Praha, Troja
 18100, Praha Troja

Telefon:+420233113341
Mobil:+420 734 715 350

WWW:http://www.mslesenska.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 8, Lešenská není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Naše mateřská škola zahájila svoji činnost v roce 1977. Byla postavena v prostředí nově vznikajícího sídliště. Obklopuje ji příjemné prostředí plné zeleně a klidu. Od té doby uběhlo bez mála 40 let a škola prošla mnohými úpravami a změnami, nejen ve smyslu stavebních, ale i organizačních.
Budova mateřské školy se nachází v ekologicky příznivé lokalitě, s možností krásných vycházek do nedaleké botanické a zoologické zahrady. Dále pak do Čimického háje, případně na Velkou skálu. Budova mateřské školy je dvoupodlažní se čtyřmi třídami, které jsou složeny převážně homogenně (věkové stejně). V samostatném pavilonu mateřské školy je umístěna školní kuchyně, ředitelna školy a byty.

Třídy jsou prostorné, vybavené nábytkem, který splňuje veškeré hygienické, funkční, ale i estetické požadavky. Vybavení místností nábytkem je účelné, postupně budujeme podle finančních možností  další herní centra aktivit. Místnosti, které děti využívají, dávají svojí velikostí i prostorem široké možnosti k všestranným hrám i činnostem dětí a rozvoji jejich osobnosti. Děti a paní učitelky mají k dispozici dostatek hraček a didaktických pomůcek, které neustále obnovujeme, aby odpovídaly nejmodernějším požadavkům a trendům doby. Dostatek prostoru ve třídách umožňuje dětem rozvíjet hru buď individuálně, ve skupinách i společnou hru.
Nedílnou součástí mateřské školy je zahrada, jejíž vybavení je na velmi dobré úrovni odpovídající náročným normám EU. Pro děti jsou tu čtyři velká pískoviště s velkým množstvím hraček. Zeleň na zahradě dětem poskytuje, především v letních měsících dostatek příjemného stínu. Kromě skluzavek, průlezek, pískovniček a jiných herních prvků mají děti k dispozici i mlhoviště, které umožňuje osvěžení v letních parných dnech.
 
Od 1.7.2001 je škola právním subjektem.

Hodnocení - MŠ Praha 8, Lešenská

226

MŠ Praha 8, Lešenská nasbíralo od Vás již 226 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 8, Lešenská přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 8, Lešenská , prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 8, Lešenská na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: