25. května, 2019 - svátek má Viola

MŠ Praha 4, Anny Drabíkové - firma v Praze

Mateřská škola pro 280 dětí s jídelnou. K dispozici je dramatický, hudebně pohybový, jazykový, výtvarný, pracovní i keramický kroužek.

Logo MŠ Praha 4, Anny Drabíkové
telefon: +420 272 916 641

Mateřská škola pro 280 dětí s jídelnou. K dispozici je dramatický, hudebně pohybový, jazykový, výtvarný, pracovní i keramický kroužek.

>> Kontakty pro MŠ Praha 4, Anny Drabíkové <<

Adresa:Anny Drabíkové 536/2 , 14900 Praha, Háje
 14900, Praha Háje

Telefon:+420272916641
Mobil:+420 602 682 148
Fax:+420 272 919 913

WWW:http://www.msdrabikove.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 4, Anny Drabíkové není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

O nás

Mateřská škola První mateřská škola, otevřená na sídlišti Jížní Město. MŠ vždy v minulosti dbala a vždy bude dbát na estetickou výchovu dětí a dokonalost prostředí, v nìmž děti vychovává. Tradicí mateřské školy je také hudební výchova, a hudebně pohybový kroužek Srdíčko , který na MŠ působí již 25 roků. Dbát na estetickou výchovu - ekologickou výchovu a pěstovat tzv. krásno u dětí je i naším prvořadým úkolem.
Umístění mateřské školy Mateřská škola sídlištního charakteru, leží na okraji sídliště v těsné blízkosti hostivařského areálu v lokalitì Jižní Město - Háje. Školka má velmi dobrou polohu i co se týče dopravních prostředků. Zejména dostupnost metra Háje i autobusů - vzdálenost 5 minut pěší chůze.
Vzhled školy

Jsme 8-třídní mateřská škola. Každá třída má svůj prostor, učebnu a hrací část, má samostatnou šatnu, sociální zařízení. Školka se skládá z pěti budov spojených chodbami. Čtyři budovy tvoří třídy - čtyři jsou v přízemí , čtyři v patře. Jedna budova je hospodářský pavilon, v němž je umístěna školní jídelna, kancelář hospodářky školy, ředitelna, byty školnic, prádelna, sušárny, sklady a technické zázemí.

Od září 2009 má mateřská škola dvě třídy detašovaného pracoviště v ZŠ Mendelova , kde probíhá intentivní příprava dětí na vstup do ZŠ

Zvláštní vybavení:

Školka je obklopena nádhernou, velmi rozsáhlou zahradou, která je dokonale zarostlá stromy, keři, je celá zatravněná.  Zahrada je vybavena herními prvky firmy Kompan .Na zahradě má každá třída své pískoviště

a svůj prostor k hrám.  Celý objekt je oplocený.

Zaměření a profilace školy: Vzájemným propojením všech oblastí, cílů a prostředků vzdělávání, vytvořit školku plnou pohody. Pomocí prožitkového učení dětí a předškolního vzdělávání zasáhnout celou osobnost dítěte. Hlavním úkolem je individuální přístup k dítěti, upřednostnění jeho přirozených potřeb, jeho osobnostní rozvoj vzdělávání. Dbát a preferovat rozvoj pomocí her, uměleckých činností a prožitkového učení bez autoritativního omezování dětí. Pomocí smíšených tříd naučit děti respektovat jeden druhého, vzájemně si pomáhat.
Strava: Výborná kuchyně, možnost stravy alergiků i dětí s bezlepkovou dietou.
Aktivity školy: Kroužky hrazené rodiči:
 • výuka angličtiny
 • hudebně pohybový kroužek (Srdíčko)
 • plavání jedenáctka VS

Kroužky v rámci školy:

 • výuka flétny
 • výtvarný, pracovní, keramický (A JE TO, Šikulka)
 • atetika v MŠ
 • kroužek (Malí muzikanti)
 • logopedie
 • příprava na školu a dětí s OŠD
 • fotbal TJ Háje + Dukla Praha
 • výjezdy na školy v přírodě
 • lyžařský výcvik v zimě
Aktivity školní i mimoškolní pro rodiče a děti:
 • divadelní představení v MŠ nejméně 1x měsíčně
 • návštěvy varietních umělců
 • besídky vánoční
 • besídky jarní pro rodiče
 • výlety celodenní, polodenní
 • karneval a COUNTRY ZAHRADA
 • společenský večer pro rodiče
Třídní vzdělávací program

Třídní vzdělávací program v MŠ vychází ze ŠVP, celý rok provází děti v mateřské škole skřítek Drabík. Vzdělávací program je rozvržen do deseti témat.Ve vzdělávacích tématech se zaměřujeme především na: přirozené potřeby dítěte,schopnost dítěte komunikovat,tělesný rozvoj dítěte a zdraví, vztah k životním hodnotám a společnosti

Celý třídní program srozumitelnou formou zasahuje celou osobnost dítěte, dítě se učí na základě interakce s okolím a svou vlastní prožitkou zkušeností.

Poděkování Mateřská škola moc děkuje všem rodičům, kteří přispěli do školky sponzorským darem. Děkujeme za finanční hotovost, hračky, pomůcky, výtvarný materiál, pracovní materiál, děkuje za pomoc  při brigádách - úklidu, besídkách, výletu, MDD a Country zahradě..... Vše bylo využito pro děti, pro zkrášlení prostředí a pro radost dětí ze hry. Děkujeme !!!!

Hodnocení - MŠ Praha 4, Anny Drabíkové

121

MŠ Praha 4, Anny Drabíkové nasbíralo od Vás již 121 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 4, Anny Drabíkové přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 4, Anny Drabíkové , prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 4, Anny Drabíkové na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: