25. května, 2019 - svátek má Viola

MŠ Dolní Měcholupy Praha - firma v Praze

Mateřská škola pro 105 žáků s jídelnou. Ke škole náleží tělocvična, zahrada s průlezkami, houpačkami, skluzavkami, pískovištěm a koloběžkovou dráhou. Děti mohou navštěvovat kroužek flétny a plavání. Pořádáme výlety do centra i okolí Prahy, chodíme na představení a koncerty.

Logo MŠ Dolní Měcholupy Praha
telefon: +420 272 705 758

Mateřská škola pro 105 žáků s jídelnou. Ke škole náleží tělocvična, zahrada s průlezkami, houpačkami, skluzavkami, pískovištěm a koloběžkovou dráhou. Děti mohou navštěvovat kroužek flétny a plavání. Pořádáme výlety do centra i okolí Prahy, chodíme na představení a koncerty.

>> Kontakty pro MŠ Dolní Měcholupy Praha <<

Adresa:Ke školce 254/12 , 10900 Praha, Dolní Měcholupy
 10900, Praha Dolní Měcholupy

Telefon:+420272705758

WWW:http://www.ms-dm.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Dolní Měcholupy Praha není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

aše motto: „Nebe bez mráčku.“

Mateřská škola má dlouholetou tradici. První zprávy, zachycené v Kronice MŠ, pocházejí z roku 1946, kdy MŠ byla pod správou národní školy. V září 1950 po stavebních úpravách byla MŠ přestěhována do bývalého hostince pana Procházky. Získala i nové jméno „Dětský útulek„. V únoru 1953 převzal správu nad MŠ ONV Praha – východ. Tím opět získala název mateřská škola. V tomto období docházelo do MŠ 18 dětí. Prostory hostince však byly pro provoz MŠ nevyhovující, a proto bylo rozhodnuto o stavbě budovy sloužící pouze pro účely MŠ. Po dobu stavby byla MŠ na část roku přestěhována do hostince „U Smrťáků“. Slavnostní otevření budovy MŠ i s jídelnou proběhlo 2.1.1956. Tato MŠ poskytovala výchovu dětem až do roku 1993, kdy její kapacita už nestačila pro zvyšující se počet docházejících dětí. V průběhu tohoto roku došlo k rekonstrukci: zbourání staré budovy (MŠ po dobu stavby poskytl náhradní prostory Pečovatelský dům pro seniory) a na stávajícím místě stavba nové prostornější budovy. V lednu 1994, za účasti primátora hl.m.Prahy, byl slavnostně obnoven provoz MŠ v moderně vyřešené budově, která plně odpovídá novým požadavkům pro pobyt dětí předškolního věku.

Od 1.7.2001 je škola v právní subjektivitě, zřizovatelem MŠ je Městská část Praha – Dolní Měcholupy.

Hodnocení - MŠ Dolní Měcholupy Praha

250

MŠ Dolní Měcholupy Praha nasbíralo od Vás již 250 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Dolní Měcholupy Praha přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Dolní Měcholupy Praha , prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Dolní Měcholupy Praha na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: