27. května, 2019 - svátek má Valdemar

Fitness Station, spol. s r.o. - firma v Praze

Provozujeme fitness - posilovna, wellness, aerobik, plavecký bazén, solární studio, vacu studio - vacu shape, spinning, HEAT program. Nabízíme další sportovní a regenerační služby: kryosauna, masáže, sportovní hala.

Fitness Station, spol. s r.o. - logo
telefon: +420 251 554 699

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě moderního fitness centra, které poskytuje ucelenou nabídku sportovních aktivit a služeb. Navštivte nás a užijte si fitness, wellness, aerobic, spinning, solarium, plavání a další sportovní i regenerační služby.

>> Kontakty pro Fitness Station, spol. s r.o. <<

Adresa:Radlická 298/105
 , Praha Radlice

Telefon:+420251554699

WWW:http://www.fitness-station.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Fitness Station není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

 

Naše provozovna je vybavena posilovacími stroji, aerobními trenažery, činkami a doplňky od firmy TechnoGym. Pro rozvoj kondice a individuální redukci hmotnosti disponujeme programovým zařízením Trainer Point, které vyhoví nejnáročnějším požadavkům našich návštěvníků  v oblasti správného vedení tréninku.

Nezbytnou součástí naší nabídky je možnost bezplatného parkování na velkém parkovišti, které je součástí našeho sportovního centra. Areál se nachází přímo na stanici metra "Radlická"  trasa "B".

Představení společnosti:Fitness Station

Společnost zahájila svoji činnost v roce 1997 v prostorách víceúčelového areálu SPORTOVNÍHO KLUBU MOTORLET PRAHA, který je umístěn přímo na stanici metra Radlická trasa "B". Snadná dosažitelnost MHD, možnost parkování, univerzálnost služeb v oblasti FITNESS, WELLNESS, REGENERACE, REHABILITACE a BEAUTY tvoří komplexní sportovní centrum, kde si každý najde to své.    Fitness centrum je vybavené posilovacími a aerobními trenažéry od firmy TECHNOGYM, které patří k tomu nejlepšímu, čím současný trh disponuje. Velkou předností fitness centra je moderní zařízení TRAINER POINT ( paměťová karta a váš osobní virtuální trenér), které sbírá, ukládá, vyhodnocuje tréninkovou zátěž na aerobních trenažérech, určuje úroveň kondice (VO2max) a doporučuje další cvičební postupy. Snadná dostupnost, příjemné ceny pro všechny skupiny návštěvníků, jedinečnost venkovní zahrady s krytým i otevřeným bazénem, víceúčelová sportovní hala. To vše jsou hodnoty, které tvoří nadstandardní prostředí pro uspokojení poptávky klientů všech věkových skupin.

Hodnocení - Fitness Station

260

Fitness Station, spol. s r.o. nasbíralo od Vás již 260 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Fitness Station, spol. s r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Fitness Station, prezentace je zařazena v katalogu:

Fitness Station na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: