21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Bc. Daniel Fajmon , Dejvice - firma v Praze

Nabídka uměleckých vystoupení na skákacích botách Poweriser a Powerskip. Prodej i půjčování skákacích bot Poweriser, Powerstrider a 7League Boot.

Logo Bc. Daniel Fajmon  , Dejvice
telefon:není uveden

Nabídka uměleckých vystoupení na skákacích botách Poweriser a Powerskip. Prodej i půjčování skákacích bot Poweriser, Powerstrider a 7League Boot.

>> Kontakty pro Bc. Daniel Fajmon , Dejvice <<

Adresa:Zavadilova 1865/27 , 16000 Praha, Dejvice
 16000, Praha Dejvice

Mobil:+420 728 179 490

WWW:http://www.hopsej.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Bc. Daniel Fajmon , Dejvice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Něco málo o HOPsej.cz

 

E-shop HOPsej.cz si ve svých počátcích kladl za cíl nabízet kvalitní skákací boty za rozumnou cenu a dostávat powerbocking mezi lidi podobně, jako je tomu u kolečkových bruslí. Postupem času se však sortiment rozšířil i o další netradiční sportovní pomůcky. Mimo obchodní činnosti nabízíme také služby půjčovny a zajišťování doprovodného programu na firemní i sportovní akce.

 

Hlavním heslem obchodu HOPsej.cz je "Náš zákazník, náš pán". Proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme mu vycházet maximáně vstříc.

 

Odborné poradenství

 

Jelikož si uvědomujeme, že investice do skákacích bot a dalších nabízených sportovních potřeb je poměrně zásadním rozhodnutím, v HOPsej.cz nabízíme odbornou pomoc při výběru nejvhodnějších skákacích bot pro konkrétního člověka. Bereme v úvahu účel pořízení, finanční situaci zákazníka a samozřejmě jeho fyzické proporce.
Proto v případě pochybností neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

 

Lekce zdarma

 

Pokud u nás zakoupíte libovolné "sedmimílové" skákací boty, máte nárok na úvodní lekci s instruktorem zdarma. Lektor vám poradí, jak skákací boty správně seřídit a na co si dát při skákání pozor. Nárok na lekci lze uplatnit kdykoliv do 3 měsíců od zakoupení bot. Samozřejmě, že se seřízením bot a technikou skákání vám rádi poradíme i kdykoliv po uplynutí této doby.

 

Osobní odběr zboží

 

Mnoho lidí preferuje osobní odběr zboží na prodejně. Proto nabízíme tuto možnost i našim zákazníkům. Při osobním předání v Praze je samozřejmostí popis správného seřízení skákacích bot a v případě zájmu také základní kurz skákání. Na osobní návštěvě v Praze je potřeba se předem domluvit. Osobní odběr zboží na partnerské pobočce nabízíme také v Brně, Ostravě, Hradci Králové a v Bratislave

 

Zboží na Slovensko

 

Zboží zasíláme také na Slovensko a to se zvýhodněným poštovným přes Slovenskou poštu. Dobírku slovenští zákazníci platí v eurech, dle aktuálního kurzu.

Doporučujeme eShop HOPsaj.sk, který má ceny přímo v EUR.

Hodnocení - Bc. Daniel Fajmon , Dejvice

220

Bc. Daniel Fajmon , Dejvice nasbíralo od Vás již 220 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Bc. Daniel Fajmon , Dejvice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Bc. Daniel Fajmon , Dejvice, prezentace je zařazena v katalogu:

Bc. Daniel Fajmon , Dejvice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: