Hopsej.cz , Dejvice

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Internetový prodej skákací obuvi a příslušenství. Nabídka koloběžek, hliníkových chůd, jednokolek, chráničů, helem a trampolín.

Logo Hopsej.cz  , Dejvice
telefon:není uveden

Internetový prodej skákací obuvi a příslušenství. Nabídka koloběžek, hliníkových chůd, jednokolek, chráničů, helem a trampolín.

>> Kontakty pro Hopsej.cz , Dejvice <<

Adresa:Zavadilova 1865/27 , 16000 Praha, Dejvice
 16000, Praha Dejvice

Mobil:+420 728 179 490

WWW:http://www.hopsej.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Hopsej.cz , Dejvice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Něco málo o HOPsej.cz

 

E-shop HOPsej.cz si ve svých počátcích kladl za cíl nabízet kvalitní skákací boty za rozumnou cenu a dostávat powerbocking mezi lidi podobně, jako je tomu u kolečkových bruslí. Postupem času se však sortiment rozšířil i o další netradiční sportovní pomůcky. Mimo obchodní činnosti nabízíme také služby půjčovny a zajišťování doprovodného programu na firemní i sportovní akce.

 

Hlavním heslem obchodu HOPsej.cz je "Náš zákazník, náš pán". Proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme mu vycházet maximáně vstříc.

 

Odborné poradenství

 

Jelikož si uvědomujeme, že investice do skákacích bot a dalších nabízených sportovních potřeb je poměrně zásadním rozhodnutím, v HOPsej.cz nabízíme odbornou pomoc při výběru nejvhodnějších skákacích bot pro konkrétního člověka. Bereme v úvahu účel pořízení, finanční situaci zákazníka a samozřejmě jeho fyzické proporce.
Proto v případě pochybností neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

 

Lekce zdarma

 

Pokud u nás zakoupíte libovolné "sedmimílové" skákací boty, máte nárok na úvodní lekci s instruktorem zdarma. Lektor vám poradí, jak skákací boty správně seřídit a na co si dát při skákání pozor. Nárok na lekci lze uplatnit kdykoliv do 3 měsíců od zakoupení bot. Samozřejmě, že se seřízením bot a technikou skákání vám rádi poradíme i kdykoliv po uplynutí této doby.

 

Osobní odběr zboží

 

Mnoho lidí preferuje osobní odběr zboží na prodejně. Proto nabízíme tuto možnost i našim zákazníkům. Při osobním předání v Praze je samozřejmostí popis správného seřízení skákacích bot a v případě zájmu také základní kurz skákání. Na osobní návštěvě v Praze je potřeba se předem domluvit. Osobní odběr zboží na partnerské pobočce nabízíme také v Brně, Ostravě, Hradci Králové a v Bratislave

 

Zboží na Slovensko

 

Zboží zasíláme také na Slovensko a to se zvýhodněným poštovným přes Slovenskou poštu. Dobírku slovenští zákazníci platí v eurech, dle aktuálního kurzu.

Doporučujeme eShop HOPsaj.sk, který má ceny přímo v EUR.

Hodnocení - Hopsej.cz , Dejvice

226

Hopsej.cz , Dejvice nasbíralo od Vás již 226 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Hopsej.cz , Dejvice přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Hopsej.cz , Dejvice, prezentace je zařazena v katalogu:

Sportovní služby a sportoviště > Prodej sportovních potřeb Praha

Hopsej.cz , Dejvice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Prodej sportovních potřeb

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?