22. března, 2019 - svátek má Leona

MŠ Veltruská - firma v Praze

Provozujeme sedmitřídní mateřskou školu pro 184 dětí s jídelnou. K dispozici je zahrada s prolézačkami i hřištěm a lesopark. Nabízíme výuku anglického jazyka i taneční a hudební kroužek. Pořádáme dětské kulturní akce či výlety.

Logo MŠ Veltruská
telefon: +420 286 889 031+420286028269

Provozujeme sedmitřídní mateřskou školu pro 184 dětí s jídelnou. K dispozici je zahrada s prolézačkami i hřištěm a lesopark. Nabízíme výuku anglického jazyka i taneční a hudební kroužek. Pořádáme dětské kulturní akce či výlety.

>> Kontakty pro MŠ Veltruská <<

Adresa:Veltruská 560/26 , 19000 Praha, Prosek
 19000, Praha Prosek

Telefon:+420286889031+420286028269
Fax:+420 286 887 445

WWW:http://www.msveltruska.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Veltruská není nastaveno žádné dopravní spojení.

O školce

Mateřská škola byla otevřena v roce 1971. Je umístěna v sídlišti, blízko MHD a přece stranou od dopravního ruchu. Je obklopena zahradou. Právě umístění MŠ je jednou z předností, které rodiče využívají. V roce 2005 prošla MŠ rekonstrukcí hospodářského pavilonu. V současné době pracuje v MŠ 23 zaměstnanců, z toho 14 pedagogů a 9 provozních pracovníků. Děti jsou rozděleny do sedmi tříd převážně podle věku.

Třídy jsou prostorné, jsou opticky rozděleny na část se stolky, které slouží ke hrám i ke stolování a na část pokrytou kobercem, sloužící ke hře, cvičení a jako ložnice k odpolednímu odpočinku. V prostoru jsou vytvořeny hrací koutky.

Určitým specifikem mateřské školy je vybudování venkovní učebny. Ta slouží k naplňování cílů, které jsme si určili v rámci začlenění ekologické výchovy do školního vzdělávacího programu. Součástí učebny je nový lesopark, který si založily samy děti a bude sloužit jako poselství dalším dětem.

Vize mateřské školy: Chceme být respektovanou vzdělávací institucí, která bude profesionálně a vstřícně poskytovat vysoce kvalitní služby založené na rovnocenném partnerství a spolupráci mezi rodiči a mateřskou školou.

Motto: „Rodiče jsou první a nejdůležitější učitelé, společně s nimi chceme stavět pyramidu prožitků a radostí“.

Hodnocení - MŠ Veltruská

203

MŠ Veltruská nasbíralo od Vás již 203 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Veltruská přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Veltruská , prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Veltruská na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: