MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Mateřská škola pro 79 dětí s jídelnou nabízí kroužek keramiky, angličtiny a dětského aerobiku. Organizujeme návštěvy divadelních představení, výlety a další akce. Zajišťujeme všestrannou péči dětem realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý sociální, psychický a tělesný vývoj dítěte.

Logo MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi
telefon: +420 244 912 558

Mateřská škola pro 79 dětí s jídelnou nabízí kroužek keramiky, angličtiny a dětského aerobiku. Organizujeme návštěvy divadelních představení, výlety a další akce. Zajišťujeme všestrannou péči dětem realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý sociální, psychický a tělesný vývoj dítěte.

>> Kontakty pro MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi <<

Adresa:Na příčné mezi 186 , 14900 Praha, Šeberov
 14900, Praha Šeberov

Telefon:+420244912558
Fax:+420 244 912 558

WWW:http://www.msnapricnemezi.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi není nastaveno žádné dopravní spojení.

O nás

Mateřská škola, Praha 4, Na Příčné mezi 186 je trojtřídní mateřská škola se smíšenými třídami, které navštěvuji děti ve věku 3-7 let a která se nachází na dvou místech. Dvě třídy mateřské školy se nachází v Šeberově, Na Příčné mezi 186 a jedna třída mateřské školy je v Hrnčířích, U Školky 655.
V Šeberově  je v každé z obou tříd zapsáno 27 dětí, v Hrnčířích 25 dětí, o které se stará 6 pedagogů a 7 provozních zaměstnanců (3 kuchařky, 3 uklízečky a vedoucí školní jídelny).
Ve všech třídách se střídají vždy dvě paní učitelky a o úklid pečují paní uklízečky a paní školnice.
Ve školní jídelně se střídají tři zaměstnanci a vedoucí školní jídelny. Denně se zde vaří kvalitní a zdravá jídla s dostatkem ovoce a zeleniny. Je zaveden pitný režim, který nabízí širokou škálu nápojů.

Všechny třídy jsou smíšené. Třídu mohou navštěvovat kamarádi, sourozenci (požadavek na umístění do třídy lze vznést při zápisu dítěte do MŠ a bere se na něj ohled při rozdělování přihlášených dětí do tříd).
Toto prostředí umožňuje přirozeně vytvářet možnost rozvoje sociálních dovedností, jako je: pomoc druhému, tolerance, respekt k možnostem a práci druhých, navozuje rodinnou atmosféru.
Snažíme se o individuální rozvoj každého dítěte dle jeho možností a schopností, vedení k samostatnosti, logickému myšlení a podpoře zdravého sebevědomí.

Provozní doba školy je od 7:00 do 17:00 hod.

Denní režim je přizpůsoben výchovně vzdělávacím činnostem, přičemž není striktně dodržován. Je možné jej měnit, posunovat dle situace a potřeb dětí. To umožňuje pracovat beze spěchu, nervozity a tlaku na dítě.
Děti u nás mají právo nemuset. Jejich nechtění však netrvá dlouho. Záleží vždy na postupu učitelky, aby se nechtění stalo chtěním.

Mateřská škola je díky průběžným investicím zřizovatele po stránce vybavenosti na vysoké úrovni Je zde dostatek hraček, stavebnic i didaktických pomůcek.
Obě mateřské školy mají velké a pěkně vybavené zahrady s mnoha herními prvky pro rozvoj pohybových dovedností dětí. V Šeberově děti mohou využívat i dopravní hřiště.
Jsou tak vytvořeny ideální podmínky pro výchovně-vzdělávací proces i rozvoj mateřské školy.

Adaptace: Pro nově příchozí děti je zavedena adaptační doba. Dítě může do MŠ přicházet společně s rodiči, pomalu si zvyká na prostředí, denní režim a činnosti konané v MŠ.

Hodnocení - MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi

199

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi nasbíralo od Vás již 199 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi , prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?