Leman Sport , Braník

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Velkoobchodní a maloobchodní prodej italského sportovního oblečení značky Errea. Nabídka dresů, souprav, doplňků a vybavení pro týmové sporty.

Logo Leman Sport , Braník
telefon: +420 244 463 478+420244462772

Velkoobchodní a maloobchodní prodej italského sportovního oblečení značky Errea. Nabídka dresů, souprav, doplňků a vybavení pro týmové sporty.

>> Kontakty pro Leman Sport , Braník <<

Adresa:Branická 722/19 , 14700 Praha, Braník
 14700, Praha Braník

Telefon:+420244463478+420244462772
Mobil:+420 602 618 735 +420 777 003 018 +420 602 532 913

WWW:http://www.lemansport.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Leman Sport , Braník není nastaveno žádné dopravní spojení.

Volejbalové míče

Volejbal je jedním z hlavních sportovních odvětví, kde společnost MOLTEN představuje nejlepší míče světové kvality. V kategorii volejbalové míče nabízíme míče základní řady - míče pro školy MOLTEN V5M2000 a odlehčené volejbalové míče pro minivolejbal, až po nejlepší oficiální volejbalový míč V5M5000 FLISTATEC. Specializujeme se také na volejbalové dresy ERREA, volejbalové boty MIZUNO, volejbalové boty ASICS a volejbalové doplňky jako např. strategická tabulka, volejbalové sítě, anténky, volejbalové nákolenky ERREA TOKIO aj.

Házenkářské míče

Házená patří k dynamickým míčovým sportům, v kategorii házenkářské míče naleznete míče různých velikostí 0, 1, 2, 3. Značka MOLTEN a její míč H2X5000 je výhradní hrací míč dámské česko-slovenské interligy WHIL. Míč PRH-1,2 je oficiální míč všech soutěží minižactva ČSH. Nabízíme házenkářské dresy ERREA, píšťalky, rozlišovací dresy, aj.

Potřebujete poradit s výběrem a hledáte vhodné vybavení na házenou? Poradíme vám zde, jsme specializovaný e-shop na házenou a míčové sporty!

Basketbalové míče

Basketbal je jedním z hlavních sportovních odvětví, kde společnost MOLTEN představuje nejlepší míče světové kvality. V kategorii basketbalové míče naleznete míče od základních gumových míčů MOLTEN BGR až po nejlepší oficiální basketbalový míč MS, ME, OH (BGL6, BGL7) všech velikostí. Skladem máme 99% míčů k dodání ihned, specializujeme se také na basktebalové dresy ERREA, basketbalové boty NIKE a basketbalové doplňky, jako např. strategická tabulka, oboustranné dresy, basketbalové desky, basketbalové koše aj.

Hodnocení - Leman Sport , Braník

209

Leman Sport , Braník nasbíralo od Vás již 209 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Leman Sport , Braník přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Leman Sport , Braník, prezentace je zařazena v katalogu:

Sportovní služby a sportoviště > Prodej sportovních potřeb Praha

Leman Sport , Braník na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Prodej sportovních potřeb

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?