Mandragora

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Prostory pro Vás! Firemní akce, jednání, večírky, rodinné oslavy, narozeninové párty v magických cihlových sklepních prostorách nového klubu, vinotéky Mandragora (až 120 lidí).K dispozici jsou dva oddělitelné salonky(1 pro 25 lidí). Lahodná vína i jídla, živá hudba, data projektor+ promítací plátno.Točené pivo Kocour , pivovar Varnsdof.

Mandragora  - logo
telefon: 721 985 167

Mandragora Vám nabízí nejen možnost večerního zážitku v rekonstruovaných sklepení vinotéky, klubu, baru, ale i přes den si můžete nakoupit a občerstvit se v naší prodejně lahůdek a bistru. Nově máme pro Vás přes teplé dny otevřenou zahrádku ve vnitrobloku. A tak je na Vás jestli si ochutnáte lahodná vína v příjemném prostředí prodejny a bistra, naobědváte se, ochutnáte si mediteránní lahůdky, tirami-su, sweet cocaine,atypické variace čerstvých salátů, zapékaných draget a sýrů. Pečená vepřová kolena, teplá krkovice,farmářská slaninka -vše v doprovodu čerstvého křenu, různých omáček a hořčic nebo se ve večerních hodinách přesunete do vinného sklepení , kde Vás očekává příjemná a tajemná atmosféra.

>> Kontakty pro Mandragora <<

Adresa:Korunní 16, Praha 2
 1200, Praha Vinohrady

Telefon:721985167
Mobil:721985167

WWW:http://www.mandragora-praha.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A, Náměstí Míru

Prostory pro Vás! Firemní akce, jednání, večírky, rodinné oslavy, narozeninové párty v magických cihlových sklepních prostorách nového klubu, vinotéky Mandragora (až 120 lidí).K dispozici jsou dva oddělitelné salonky(1 pro 25 lidí). Lahodná vína i jídla, živá hudba, data projektor+ promítací plátno.Točené pivo Kocour , pivovar Varnsdof.

Mandragora Vám nabízí nejen možnost večerního zážitku v rekonstruovaných sklepení vinotéky, klubu, baru, ale i přes den si můžete nakoupit a občerstvit se v naší prodejně lahůdek a bistru. Nově máme pro Vás přes teplé dny otevřenou zahrádku ve vnitrobloku.
A tak je na Vás jestli si ochutnáte lahodná vína v příjemném prostředí prodejny a bistra, naobědváte se, ochutnáte si mediteránní lahůdky, tirami-su, sweet cocaine,atypické variace čerstvých salátů, zapékaných draget a sýrů. Pečená vepřová kolena, teplá  krkovice,farmářská slaninka -vše v doprovodu čerstvého křenu, různých omáček a hořčic nebo se ve večerních hodinách přesunete do vinného sklepení , kde Vás očekává příjemná a tajemná atmosféra.

      V prostorách Mandragory se nachází ještě jeden oddělený salonek pro cca 20-25 lidí s možností využití pro různé oslavy, party, společenské akce, večírky, narozeniny (viz. fotogalerie). Záleží na Vás, jak si svoji akci představujete, my vám s tím rádi pomůžeme. Na naše podium se vejde i šestičlená hudební skupina, nebo je zde možno předvést i malé divadelní představení, různé performance a entertaiment apod. V případě potřeby je zde možno i tancovat. Celková kapacita vinotéky je cca 100 míst. Jelikož sami pořádáme různé koncerty (jazz, clasika, rock-pop, lidová hudba), tak Vám můžeme v případě potřeby zprostředkovat velmi známé i neznámé kvalitní hudebníky a baviče.

    V klenbových sklepeních na Vás dýchne atmosféra tajemna asi tak stejně jako kdysi na malého Jaroslava Foglara,který v domě žil 60 let a bývalý uhelný sklep se všemi svými zákoutími jistě nechal předznamenat budoucí svět Stínadel,Vontů a tajemných uliček. Pro milovníky tohoto žánru jsme Jestřábovi zasvětili salonek cca pro 20 lidí s atributy jeho díla.Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

 

Hodnocení - Mandragora

373

Mandragora nasbíralo od Vás již 373 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mandragora přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Mandragora na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Restaurace

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?