22. dubna, 2019 - svátek má Evžénie

Mandragora - firma v Praze

Prostory pro Vás! Firemní akce, jednání, večírky, rodinné oslavy, narozeninové párty v magických cihlových sklepních prostorách nového klubu, vinotéky Mandragora (až 120 lidí).K dispozici jsou dva oddělitelné salonky(1 pro 25 lidí). Lahodná vína i jídla, živá hudba, data projektor+ promítací plátno.Točené pivo Kocour , pivovar Varnsdof.

Mandragora  - logo
telefon: 721 985 167

Mandragora Vám nabízí nejen možnost večerního zážitku v rekonstruovaných sklepení vinotéky, klubu, baru, ale i přes den si můžete nakoupit a občerstvit se v naší prodejně lahůdek a bistru. Nově máme pro Vás přes teplé dny otevřenou zahrádku ve vnitrobloku. A tak je na Vás jestli si ochutnáte lahodná vína v příjemném prostředí prodejny a bistra, naobědváte se, ochutnáte si mediteránní lahůdky, tirami-su, sweet cocaine,atypické variace čerstvých salátů, zapékaných draget a sýrů. Pečená vepřová kolena, teplá krkovice,farmářská slaninka -vše v doprovodu čerstvého křenu, různých omáček a hořčic nebo se ve večerních hodinách přesunete do vinného sklepení , kde Vás očekává příjemná a tajemná atmosféra.

>> Kontakty pro Mandragora <<

Adresa:Korunní 16, Praha 2
 1200, Praha Vinohrady

Telefon:721985167
Mobil:721985167

WWW:http://www.mandragora-praha.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A, Náměstí Míru

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Prostory pro Vás! Firemní akce, jednání, večírky, rodinné oslavy, narozeninové párty v magických cihlových sklepních prostorách nového klubu, vinotéky Mandragora (až 120 lidí).K dispozici jsou dva oddělitelné salonky(1 pro 25 lidí). Lahodná vína i jídla, živá hudba, data projektor+ promítací plátno.Točené pivo Kocour , pivovar Varnsdof.

Mandragora Vám nabízí nejen možnost večerního zážitku v rekonstruovaných sklepení vinotéky, klubu, baru, ale i přes den si můžete nakoupit a občerstvit se v naší prodejně lahůdek a bistru. Nově máme pro Vás přes teplé dny otevřenou zahrádku ve vnitrobloku.
A tak je na Vás jestli si ochutnáte lahodná vína v příjemném prostředí prodejny a bistra, naobědváte se, ochutnáte si mediteránní lahůdky, tirami-su, sweet cocaine,atypické variace čerstvých salátů, zapékaných draget a sýrů. Pečená vepřová kolena, teplá  krkovice,farmářská slaninka -vše v doprovodu čerstvého křenu, různých omáček a hořčic nebo se ve večerních hodinách přesunete do vinného sklepení , kde Vás očekává příjemná a tajemná atmosféra.

      V prostorách Mandragory se nachází ještě jeden oddělený salonek pro cca 20-25 lidí s možností využití pro různé oslavy, party, společenské akce, večírky, narozeniny (viz. fotogalerie). Záleží na Vás, jak si svoji akci představujete, my vám s tím rádi pomůžeme. Na naše podium se vejde i šestičlená hudební skupina, nebo je zde možno předvést i malé divadelní představení, různé performance a entertaiment apod. V případě potřeby je zde možno i tancovat. Celková kapacita vinotéky je cca 100 míst. Jelikož sami pořádáme různé koncerty (jazz, clasika, rock-pop, lidová hudba), tak Vám můžeme v případě potřeby zprostředkovat velmi známé i neznámé kvalitní hudebníky a baviče.

    V klenbových sklepeních na Vás dýchne atmosféra tajemna asi tak stejně jako kdysi na malého Jaroslava Foglara,který v domě žil 60 let a bývalý uhelný sklep se všemi svými zákoutími jistě nechal předznamenat budoucí svět Stínadel,Vontů a tajemných uliček. Pro milovníky tohoto žánru jsme Jestřábovi zasvětili salonek cca pro 20 lidí s atributy jeho díla.Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

 

Hodnocení - Mandragora

628

Mandragora nasbíralo od Vás již 628 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mandragora přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mandragora , prezentace je zařazena v katalogu:

Mandragora na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: