21. května, 2019 - svátek Monika

Lemansport.cz , Braník - firma v Praze

Internetový prodej potřeb pro míčové hry. Nabídka basketbalových, fotbalových, volejbalových, beachvolejbalových, futsalových a nohejbalových míčů. Dodávka dresů, teplákových souprav, chráničů, ortéz a ochranných pomůcek, sportovní obuvi a další.

Logo Lemansport.cz  , Braník
telefon: +420 244 463 478

Internetový prodej potřeb pro míčové hry. Nabídka basketbalových, fotbalových, volejbalových, beachvolejbalových, futsalových a nohejbalových míčů. Dodávka dresů, teplákových souprav, chráničů, ortéz a ochranných pomůcek, sportovní obuvi a další.

>> Kontakty pro Lemansport.cz , Braník <<

Adresa:Branická 722/19 , 14700 Praha, Braník
 14700, Praha Braník

Telefon:+420244463478
Mobil:+420 602 618 735 +420 777 003 018 +420 602 532 913
Fax:+420 244 462 772

WWW:http://www.lemansport.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Lemansport.cz , Braník není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

Volejbalové míče

Volejbal je jedním z hlavních sportovních odvětví, kde společnost MOLTEN představuje nejlepší míče světové kvality. V kategorii volejbalové míče nabízíme míče základní řady - míče pro školy MOLTEN V5M2000 a odlehčené volejbalové míče pro minivolejbal, až po nejlepší oficiální volejbalový míč V5M5000 FLISTATEC. Specializujeme se také na volejbalové dresy ERREA, volejbalové boty MIZUNO, volejbalové boty ASICS a volejbalové doplňky jako např. strategická tabulka, volejbalové sítě, anténky, volejbalové nákolenky ERREA TOKIO aj.

Házenkářské míče

Házená patří k dynamickým míčovým sportům, v kategorii házenkářské míče naleznete míče různých velikostí 0, 1, 2, 3. Značka MOLTEN a její míč H2X5000 je výhradní hrací míč dámské česko-slovenské interligy WHIL. Míč PRH-1,2 je oficiální míč všech soutěží minižactva ČSH. Nabízíme házenkářské dresy ERREA, píšťalky, rozlišovací dresy, aj.

Potřebujete poradit s výběrem a hledáte vhodné vybavení na házenou? Poradíme vám zde, jsme specializovaný e-shop na házenou a míčové sporty!

Basketbalové míče

Basketbal je jedním z hlavních sportovních odvětví, kde společnost MOLTEN představuje nejlepší míče světové kvality. V kategorii basketbalové míče naleznete míče od základních gumových míčů MOLTEN BGR až po nejlepší oficiální basketbalový míč MS, ME, OH (BGL6, BGL7) všech velikostí. Skladem máme 99% míčů k dodání ihned, specializujeme se také na basktebalové dresy ERREA, basketbalové boty NIKE a basketbalové doplňky, jako např. strategická tabulka, oboustranné dresy, basketbalové desky, basketbalové koše aj.

Hodnocení - Lemansport.cz , Braník

233

Lemansport.cz , Braník nasbíralo od Vás již 233 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Lemansport.cz , Braník přidáte groše.

Dnes již byly groše z Vaší IP adresy přidány, děkujeme a pokud chcete Lemansport.cz , Braník ještě podpořit můžete "groše" opět přidat po dnešní půlnoci.

Služby a produkty - přehled štítků

Lemansport.cz , Braník, prezentace je zařazena v katalogu:

Lemansport.cz , Braník na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: