24. března, 2019 - svátek má Gabriel

reditelka@msperoutkova.cz - firma v Praze

Mateřská škola pro 112 dětí s jídelnou je rozdělena do 4 tříd. Ve škole probíhá výuka anglického jazyka a hry na flétnu. Škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem. Pořádáme kulturní, společenské a sportovní akce pro děti i jejich rodiče. Zajišťujeme všestrannou péči dětem.

Logo reditelka@msperoutkova.cz
telefon: +420 257 221 196

Mateřská škola pro 112 dětí s jídelnou je rozdělena do 4 tříd. Ve škole probíhá výuka anglického jazyka a hry na flétnu. Škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem. Pořádáme kulturní, společenské a sportovní akce pro děti i jejich rodiče. Zajišťujeme všestrannou péči dětem.

>> Kontakty pro reditelka@msperoutkova.cz <<

Adresa:Peroutkova 1004/24 , 15800 Praha, Košíře
 15800, Praha Košíře

Telefon:+420257221196
Mobil:+420 723 181 310

WWW:http://www.msperoutkova.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace reditelka@msperoutkova.cz není nastaveno žádné dopravní spojení.

umístěna v rozsáhlé členité zahradě, na slunném místě, se vzrostlými stromy a keři, je vybavena mnoha herními zahradními prvky, pískovišti, včetně možnosti jízdy dětí na kolech.

Budova mateřské školy byla postavena podle typového projektu v roce 1965. Původním zřizovatelem byl ONV v Praze 5, od roku 1983 ji převzal jako svoji závodní mateřskou školu národní podnik Motorlet. V roce 1991 přešla opět pod Školskou správu Prahy 5. Od roku 2001 je mateřská škola příspěvkovou organizací s právní subjektivitou, zřizovatelem je ÚMČ Praha 5.

V prvním podlaží budovy se nachází šatny pro děti, ředitelna a kuchyň. V druhém a třetím podlaží je vždy po dvou třídách s veškerým sociálním zařízením. Třídy jsou vybaveny funkčním nábytkem, vyhovující všem normám a hygienickým kritériím. Při výchovně vzdělávacím procesu využíváme multimediální techniku s kvalitními výukovými programy.

Suterén školy poskytuje technické zázemí, keramickou pec a malou dílničku.

V letních měsících 2013 proběhla rekonstrukce sociálních zařízení dvou tříd a na zahradu byla instalována dvě pítka, hlavně však byla celá budova zateplena a má novou fasádu s barevnými prvky. Obrázek nad vstupními dveřmi koresponduje s obsahem školního vzdělávacího programu „Svět je velký, najdu se v něm“.

Hodnocení - reditelka@msperoutkova.cz

341

reditelka@msperoutkova.cz nasbíralo od Vás již 341 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro reditelka@msperoutkova.cz přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

reditelka@msperoutkova.cz, prezentace je zařazena v katalogu:

reditelka@msperoutkova.cz na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: