24. května, 2019 - svátek má Jana

ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12 - firma v Praze

Mateřská škola pro 193 dětí s jídelnou. Pořádáme výstavby, sportovní dny, čarodějnice, karnevaly a další akce pro děti i rodiče.

Logo ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12
telefon: +420 241 767 354

Mateřská škola pro 193 dětí s jídelnou. Pořádáme výstavby, sportovní dny, čarodějnice, karnevaly a další akce pro děti i rodiče.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12 <<

Adresa:Urbánkova 3374/18 , 14300 Praha, Modřany
 14300, Praha Modřany

Telefon:+420241767354
Mobil:Jídelna +420 241 761 534

WWW:http://www.naberanku.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12 není nastaveno žádné dopravní spojení.

Dobrý Anděl

Naše škola podporuje zdravý a harmonický rozvoj osobnosti žáka s přihlédnutím na jeho individuální schopnosti. Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu, k pochopení nutnosti domluvit se cizím jazykem a k dodržování pravidel obecné slušnosti. Každá škola má určitá specifika a klade větší důraz na některé oblasti výchovy a vzdělávání a tím dochází k jejímu odlišení od ostatních škol. Priority naší školy jsou: práce s výpočetní a komunikační technikou, ekologická a sportovní výchova a prevence sociálně patologických jevů.

Vzdělávací program školy klade velký důraz na trvalost poznatků a jejich propojenost s praktickým životem. Spolupracujeme s dětmi na přátelských a demokratických principech, vedeme je k iniciativě, samostatnosti a sebehodnocení. Chceme vytvořit u každého žáka pozitivní vztah ke vzdělávání a motivovat ho k celoživotnímu učení. Snažíme se rozvíjet žákovu osobnost s cílem vychovat z něho odpovědného a slušného člověka.

 Vytvořit ve škole pozitivní klima, dát stejnou šanci a péči všem žákům, vést děti k dodržování stanovených pravidel, používat co nejefektivnější metody a formy výuky, vést děti ke zdravému životnímu stylu, využívat co nejvíce moderní technologie ve výuce, naučit děti chápat důležitost rovnováhy životního prostředí a vést je k všeobecné samostatnosti - to jsou naše hlavní zásady.

Hodnocení - ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12

207

ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12 nasbíralo od Vás již 207 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12 přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12 , prezentace je zařazena v katalogu:

ZŠ a MŠ Na Beránku, Praha 12 na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: