19. května, 2019 - svátek má Ivo

Pampinus s.r.o. - firma v Praze

Naše vinotéka s posezením nabízí široký výběr stáčených a lahvových vín, dále sýry mnoha druhů, delikatesy a sušená masa.

Pampinus s.r.o. - logo
telefon: 775 994 041

Vinotéku Pampinus najdete v Praze 9 na Proseku jen pár minut chůze od stanice metra Prosek na pěší zóně za Jabloneckou ulicí směr Letňany. Máme v nabídce mladá jakostní vína, ale i vysoce kvalitní vína z oblastí: Čech, Moravy, vinařské Evropy, Jižní a Severní Ameriky, Austrálie a mnoha dalších. Celkem naše aktuální nabídka stáčených vín zahrnuje 22 druhů! Mezi speciality naší vinotéky patří bio a nealkoholická vína a dále sýry mnoha druhů jako je Pravý farmářský holandský sýr Gouda, italský Parmazán, Grana Padano, Taleggio, Provolone, Pecorino D. O. P. a mnoho dalších.

>> Kontakty pro Pampinus s.r.o. <<

Adresa:Měšická 721/1
 19000, Praha Prosek

Telefon:775994041
Mobil:+420775994041

WWW:http://vinotekaprosek.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C Prosek

Bus:Prosek 140, 158, 185, 195, 375, 511, 513, 603

Život Dětem
Naše vinotéka s posezením nabízí široký výběr stáčených vín. Máme v nabídce mladá jakostní vína, ale i vysoce kvalitní vína z oblastí Moravy, Francie, Itálie, Španělska, Portugalska, Argentiny, Jihoafrické republiky, Austrálie a USA. Celkem naše aktuální nabídka stáčených vín zahrnuje 22 druhů! Mezi speciality naší vinotéky patří bio a nealkoholická vína a dále sýry mnoha druhů jako je pravý farmářský holandský sýr Gouda, italský Parmazán, Grana Padano, Taleggio, Provolone dolce a piccante Auricchio, Lagrein, Pecorino: Romano, Marzolino del Chianti, Sirbone, Il Merigo. Nabídka pochoutek k vínu je ale v naší vinotéce Pampinus mnohem širší. Můžete u nás ochutnat (a také si zakoupit na doma či jako dárek) originální francouzské teriny (paštiky) vyráběné tradiční metodou či exkluzivní klobásky, sušená masa, delikatesy (olivové oleje, olivy a balsamické octy mnoha druhů, sušená rajčata, nakládaný česnek, cibulky, artyčoky a italské těstoviny Divella.

Hodnocení - Pampinus s.r.o.

625

Pampinus s.r.o. nasbíralo od Vás již 625 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Pampinus s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Pampinus s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

Pampinus s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: