Pampinus s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Naše vinotéka s posezením nabízí široký výběr stáčených a lahvových vín, dále sýry mnoha druhů, delikatesy a sušená masa.

Pampinus s.r.o. - logo
telefon: 775 994 041

Vinotéku Pampinus najdete v Praze 9 na Proseku jen pár minut chůze od stanice metra Prosek na pěší zóně za Jabloneckou ulicí směr Letňany. Máme v nabídce mladá jakostní vína, ale i vysoce kvalitní vína z oblastí: Čech, Moravy, vinařské Evropy, Jižní a Severní Ameriky, Austrálie a mnoha dalších. Celkem naše aktuální nabídka stáčených vín zahrnuje 22 druhů! Mezi speciality naší vinotéky patří bio a nealkoholická vína a dále sýry mnoha druhů jako je Pravý farmářský holandský sýr Gouda, italský Parmazán, Grana Padano, Taleggio, Provolone, Pecorino D. O. P. a mnoho dalších.

>> Kontakty pro Pampinus s.r.o. <<

Adresa:Měšická 721/1
 19000, Praha Prosek

Telefon:775994041
Mobil:+420775994041

WWW:http://vinotekaprosek.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C Prosek

Bus:Prosek 140, 158, 185, 195, 375, 511, 513, 603

Naše vinotéka s posezením nabízí široký výběr stáčených vín. Máme v nabídce mladá jakostní vína, ale i vysoce kvalitní vína z oblastí Moravy, Francie, Itálie, Španělska, Portugalska, Argentiny, Jihoafrické republiky, Austrálie a USA. Celkem naše aktuální nabídka stáčených vín zahrnuje 22 druhů! Mezi speciality naší vinotéky patří bio a nealkoholická vína a dále sýry mnoha druhů jako je pravý farmářský holandský sýr Gouda, italský Parmazán, Grana Padano, Taleggio, Provolone dolce a piccante Auricchio, Lagrein, Pecorino: Romano, Marzolino del Chianti, Sirbone, Il Merigo. Nabídka pochoutek k vínu je ale v naší vinotéce Pampinus mnohem širší. Můžete u nás ochutnat (a také si zakoupit na doma či jako dárek) originální francouzské teriny (paštiky) vyráběné tradiční metodou či exkluzivní klobásky, sušená masa, delikatesy (olivové oleje, olivy a balsamické octy mnoha druhů, sušená rajčata, nakládaný česnek, cibulky, artyčoky a italské těstoviny Divella.

Hodnocení - Pampinus s.r.o.

364

Pampinus s.r.o. nasbíralo od Vás již 364 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Pampinus s.r.o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Pampinus s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Velkoobchody

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?