24. května, 2019 - svátek má Jana

Gravavento Lertaspado - firma v Praze

Nejlevnější a nejlepší Nákladní a osobní pneuservis v Praze a ve středních Čechách.

Gravavento Lertaspado - logo
telefon: +420 774 440 074

Nejlevnější a nejlepší pneuservis ve středních Čechách. Provádíme kompletní výměny a opravy všech pneumatik a duší. Naše společnost se zaměřuje především na Nákladní dopravu.

>> Kontakty pro Gravavento Lertaspado <<

Adresa:Poděbradská 186/56
 19800, Praha Hloubětín

Telefon:+420774440074
Mobil:+420774440074

WWW:http://www.graado.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Hloubětín

Tramvaj:Nademlejnská

GRAADO pneu&servis Praha 9 je moderní a dynamickou značkou servisního konceptu zajišťující motoristům mobilitu a bezpečnost na silnici. Pod obchodním názvem GRAADO pneu&servis nabízíme zákazníkům nejširší portfolio značek pro nákladní, zemědělské a osobních pneu, v čele s prémiovou značkou Continental zaměřenou na bezpečnost a výkon, dále zn. Uniroyal s vynikajícími vlastnostmi na mokru, typickou značku na zimu Semperit, tradiční značku Barum a cenově výhodnou značku Matador. Zákazník v síti GRAADO pneu&servis nalezne i prémiové značky GoodYear a Michelin. Rozšířenou nabídku produktů tvoří nově i dalších 10 značek pneu, jako např. Dunlop, Pirelli, Bridgestone, Nokian apod. Máme pro Vás a Vaše miláčky, vždy ty nejvýhodnější ceny. Prodej pneumatik a příslušenství: prodej pneu pro osobní a dodávkové vozy prodej pneu pro nákladní vozy, zemědělskou/agro a speciální techniku prodej plechových disků a litých kol prodej duší prodej doplňků a příslušenství Výměna pneumatik na nákladní automobily Výměna pneumatik na osobní automobily Výměna pneumatik na zemědělskou techniku Vycentrování a vyvážení všech pneumatik Prořezávání dezénu

Hodnocení - Gravavento Lertaspado

220

Gravavento Lertaspado nasbíralo od Vás již 220 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Gravavento Lertaspado přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Gravavento Lertaspado, prezentace je zařazena v katalogu:

Gravavento Lertaspado na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: