ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provozujeme mateřskou školu rodinného typu pro 60 dětí s vlastní jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat výuku hry na flétnu či kroužek angličtiny, keramiky, PC a aerobiku.

Logo ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova
telefon: +420 224 923 582

Provozujeme mateřskou školu rodinného typu pro 60 dětí s vlastní jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat výuku hry na flétnu či kroužek angličtiny, keramiky, PC a aerobiku.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova <<

Adresa:Na zbořenci 264/7 , 12000 Praha, Nové Město
 12000, Praha Nové Město

Telefon:+420224923582
Fax:+420 224 923 582

WWW:http://www.zsressl.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova není nastaveno žádné dopravní spojení.


Naše škola žákům nabízí kombinaci klasických a alternativních výukových metod ve třídách, v počítačových učebnách či u interaktivní tabule. Věříme, že zachováním tradičního pedagogického přístupu a zaváděním moderních alternativních metod nejlépe podporujeme rozvoj našich žáků. Soustředíme se tak nejen na upevňování tolik potřebné dětské kázně, osvojování si samostatnosti, nutnosti plnění povinností a přijmutí zodpovědnosti za následky jejich nedodržování, ale zároveň také náš přístup vybízí k samostatnému myšlení, vyjadřování svých názorů, diskutování, pracování v rámci skupiny a využívání moderních technologií v procesu učení. Svým přístupem se snažíme našim žákům zprostředkovat podnětné prostředí, posilujeme jejich zdravé sebevědomí a učíme je vzájemné toleranci. Abychom dosáhli těchto cílů je pro nás nejdůležitější navázat a prohlubovat vztah učitel-žák, který zakládáme na přirozeném vzájemném respektu. Také je pro nás samozřejmě velice klíčová spolupráce s rodiči, založená na vstřícné komunikaci a důvěře (možnost konzultací kdykoliv po dohodě). Náš tým pedagogů se skládá z profesionálů s praxí.

Známkování se skládá z klasické číselné stupnice doplněné slovním upřesněním. V nižších ročnících využíváme možnosti dokončení práce v následující hodině (přelévání učiva). Žákům se SPU se věnujeme se zvýšenou péčí i v rámci vyučování - speciální pedagog vede nápravu v malých skupinkách s individuálním přístupem v kroužku Čáryfuk. Vedeme žáky k ekologickému cítění pomocí různých projektů a programů. Staráme se o absolutní sportovní špičky v těchto věkových kategoriích.

Hodnocení - ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova

211

ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova nasbíralo od Vás již 211 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?