16. prosince, 2018 - svátek má Albína

ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova - firma v Praze

Provozujeme mateřskou školu rodinného typu pro 60 dětí s vlastní jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat výuku hry na flétnu či kroužek angličtiny, keramiky, PC a aerobiku.

Logo ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova
telefon: +420 224 923 582

Provozujeme mateřskou školu rodinného typu pro 60 dětí s vlastní jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat výuku hry na flétnu či kroužek angličtiny, keramiky, PC a aerobiku.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova <<

Adresa:Na zbořenci 264/7 , 12000 Praha, Nové Město
 12000, Praha Nové Město

Telefon:+420224923582
Fax:+420 224 923 582

WWW:http://www.zsressl.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery


Naše škola žákům nabízí kombinaci klasických a alternativních výukových metod ve třídách, v počítačových učebnách či u interaktivní tabule. Věříme, že zachováním tradičního pedagogického přístupu a zaváděním moderních alternativních metod nejlépe podporujeme rozvoj našich žáků. Soustředíme se tak nejen na upevňování tolik potřebné dětské kázně, osvojování si samostatnosti, nutnosti plnění povinností a přijmutí zodpovědnosti za následky jejich nedodržování, ale zároveň také náš přístup vybízí k samostatnému myšlení, vyjadřování svých názorů, diskutování, pracování v rámci skupiny a využívání moderních technologií v procesu učení. Svým přístupem se snažíme našim žákům zprostředkovat podnětné prostředí, posilujeme jejich zdravé sebevědomí a učíme je vzájemné toleranci. Abychom dosáhli těchto cílů je pro nás nejdůležitější navázat a prohlubovat vztah učitel-žák, který zakládáme na přirozeném vzájemném respektu. Také je pro nás samozřejmě velice klíčová spolupráce s rodiči, založená na vstřícné komunikaci a důvěře (možnost konzultací kdykoliv po dohodě). Náš tým pedagogů se skládá z profesionálů s praxí.

Známkování se skládá z klasické číselné stupnice doplněné slovním upřesněním. V nižších ročnících využíváme možnosti dokončení práce v následující hodině (přelévání učiva). Žákům se SPU se věnujeme se zvýšenou péčí i v rámci vyučování - speciální pedagog vede nápravu v malých skupinkách s individuálním přístupem v kroužku Čáryfuk. Vedeme žáky k ekologickému cítění pomocí různých projektů a programů. Staráme se o absolutní sportovní špičky v těchto věkových kategoriích.

Hodnocení - ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova

253

ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova nasbíralo od Vás již 253 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova, prezentace je zařazena v katalogu:

ZŠ a MŠ Praha 2, Resslova na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: