ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Mateřská škola pro 75 dětí. K dispozici jsou kroužky keramiky, angličtiny, tanečně-dramatické, hudebně-pohybové a sportovní. Zaměřujeme se také na pořádání společenských akcí, výletů a škol v přírodě, vánočních besídek, návštěv muzeí, naučných vycházek a dalšího.

Logo ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického
telefon: +420 222 515 267

Mateřská škola pro 75 dětí. K dispozici jsou kroužky keramiky, angličtiny, tanečně-dramatické, hudebně-pohybové a sportovní. Zaměřujeme se také na pořádání společenských akcí, výletů a škol v přírodě, vánočních besídek, návštěv muzeí, naučných vycházek a dalšího.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického <<

Adresa:Žerotínova 1100/36 , 13000 Praha, Žižkov
 13000, Praha Žižkov

Telefon:+420222515267
Mobil:+420 721 645 461

WWW:http://www.zschelcickeho.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického není nastaveno žádné dopravní spojení.

ZŠ a MŠ Chelčického je moderní základní škola 21. století, která dává učení smysl, neboť učí pro život. Škola nabízí dlouhodobou péči o děti od vlastní mateřské školy až po odchod studentů na střední školy. Zakládá si na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí obklopeným zelení.

Stále více se škola zaměřuje kromě standardního vyučování všech vzdělávacích oblastí na finanční gramotnost. Průřezové vzdělávací téma prostupuje různými předměty tak, aby se děti uměly orientovat v této dnes tak svízelné oblasti. Ne náhodou se pak učební zaměření předmětu člověk a svět práce v 8. ročníku nazývá ekonomie domácnosti.

Vedení školy nadále pokračuje v intenzivní vnitřní rekonstrukci školy. Na vybudování pěti tříd školní družiny, nové počitačové pracovny či otevření nových šaten v předchozích letech, v letošním roce navázala rekonstrukce odborné pracovny chemie a biologie.

Školní družina se stala svébytným moderním centrem komplexní péče o děti, která patří k základní filozofii školy. Po skončení vyučování mohou děti trávit čas v prostorech s krásným a novým zařízením. Stavební úpravy nabízí ideální propojení venkovního a vnitřního prostoru, kterým se může pochlubit jen málokterá škola v Praze.

Hodnocení - ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického

162

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického nasbíralo od Vás již 162 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického , prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?