19. dubna, 2018 - svátek má Rostislav

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického - firma v Praze

Mateřská škola pro 75 dětí. K dispozici jsou kroužky keramiky, angličtiny, tanečně-dramatické, hudebně-pohybové a sportovní. Zaměřujeme se také na pořádání společenských akcí, výletů a škol v přírodě, vánočních besídek, návštěv muzeí, naučných vycházek a dalšího.

Logo ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického
telefon: +420 222 515 267

Mateřská škola pro 75 dětí. K dispozici jsou kroužky keramiky, angličtiny, tanečně-dramatické, hudebně-pohybové a sportovní. Zaměřujeme se také na pořádání společenských akcí, výletů a škol v přírodě, vánočních besídek, návštěv muzeí, naučných vycházek a dalšího.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického <<

Adresa:Žerotínova 1100/36 , 13000 Praha, Žižkov
 13000, Praha Žižkov

Telefon:+420222515267
Mobil:+420 721 645 461

WWW:http://www.zschelcickeho.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

ZŠ a MŠ Chelčického je moderní základní škola 21. století, která dává učení smysl, neboť učí pro život. Škola nabízí dlouhodobou péči o děti od vlastní mateřské školy až po odchod studentů na střední školy. Zakládá si na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí obklopeným zelení.

Stále více se škola zaměřuje kromě standardního vyučování všech vzdělávacích oblastí na finanční gramotnost. Průřezové vzdělávací téma prostupuje různými předměty tak, aby se děti uměly orientovat v této dnes tak svízelné oblasti. Ne náhodou se pak učební zaměření předmětu člověk a svět práce v 8. ročníku nazývá ekonomie domácnosti.

Vedení školy nadále pokračuje v intenzivní vnitřní rekonstrukci školy. Na vybudování pěti tříd školní družiny, nové počitačové pracovny či otevření nových šaten v předchozích letech, v letošním roce navázala rekonstrukce odborné pracovny chemie a biologie.

Školní družina se stala svébytným moderním centrem komplexní péče o děti, která patří k základní filozofii školy. Po skončení vyučování mohou děti trávit čas v prostorech s krásným a novým zařízením. Stavební úpravy nabízí ideální propojení venkovního a vnitřního prostoru, kterým se může pochlubit jen málokterá škola v Praze.

Hodnocení - ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického

192

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického nasbíralo od Vás již 192 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického , prezentace je zařazena v katalogu:

ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: