20. dubna, 2019 - svátek má Marcela

Správná podprsenka - firma v Praze

Nabízíme největší výběr velikostí podprsenek a plavek na českém trhu a odborné poradenství zdarma. Pozvedneme nejen vaše sebevědomí!

Správná podprsenka - logo

Našim zákaznicím nabízíme odborné poradenství, tzv. bra-fitting. V rámci tohoto poradenství se každé zákaznici věnujeme individuálně. V přátelské atmosféře našeho obchodu vám poradíme, jaká velikost a střih podprsenky je pro vás nejvhodnější, dozvíte se, jak vypadá padnoucí podprsenka, jak si podprsenku obléct a jak pečovat o spodní prádlo, aby zůstalo co nejdéle krásné. Abychom naplnili očekávání každé ženy, a to jak s většími ňadry tak s menšími, najdete u nás podprsenky od obvodu velikosti 60 a košíčky ve velikostech A - K. V našem obchodě se můžete přesvědčit, že vhodně zvolený střih a velikost podprsenky dokáže zlepšit celkový vzhled siluety během chviličky! Buďte krásná a sebevědomá v dobře padnoucím prádle…

>> Kontakty pro Správná podprsenka <<

Adresa:Na Hrázi 3, Praha 8
 18000, Praha Libeň

Telefon:607966477
Mobil:607966477

WWW:http://www.spravnapodprsenka.cz/obchod

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:B - Palmovka

Tramvaj:Palmovka

Bus:Palmovka

Centrum Paraple
SPECIÁLNÍ AKCE Dopřejte si maximální soukromí a příjemnou atmosféru ve společnosti svých kamarádek nebo rodiny! Objednejte se k nám na info@spravnapodprsenka.cz a mimo otevírací dobu může být celý obchod pouze váš! Private shopping už nemusí být pouze snem, ale můžete jej zažít také vy! Ve společnosti svých nejbližších se budete cítit příjemně, můžete si navzájem poradit, pochlubit se novým prádlem a užít si spoustu zábavy. Kontaktujte nás a zarezervujte si termín pro vás a vaše nejbližší! Vše pro vás samozřejmě uspořádáme zdarma a bez nutnosti nákupu. Náš odborný personál se bude věnovat jen vám!

Hodnocení - Správná podprsenka

250

Správná podprsenka nasbíralo od Vás již 250 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Správná podprsenka přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Správná podprsenka, prezentace je zařazena v katalogu:

Správná podprsenka na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: