Florbalexpert.cz , Hradčany

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provozujeme internetový obchod zaměřený na sportovní vybavení. Prodáváme florbalové potřeby značek Unihoc, Puma, Asics, Zone, Reactor, Zii freebandy a Uhlsport. Nabízíme sportovní ortézy, oblečení, obuv, hole, čelenky, čepice a chrániče. Dodáváme míčky, lahve na pití, iontové drinky a další.

Logo Florbalexpert.cz  , Hradčany
telefon: +420 224 319 432

Provozujeme internetový obchod zaměřený na sportovní vybavení. Prodáváme florbalové potřeby značek Unihoc, Puma, Asics, Zone, Reactor, Zii freebandy a Uhlsport. Nabízíme sportovní ortézy, oblečení, obuv, hole, čelenky, čepice a chrániče. Dodáváme míčky, lahve na pití, iontové drinky a další.

>> Kontakty pro Florbalexpert.cz , Hradčany <<

Adresa:Milady Horákové 298/123 , 16000 Praha, Hradčany
 16000, Praha Hradčany

Telefon:+420224319432
Mobil:+420 608 227 536

WWW:http://www.spinflo.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Florbalexpert.cz , Hradčany není nastaveno žádné dopravní spojení.

O nás

Společnost Spinflo s.r.o. vznikla v roce 2000 jako marketingová agentura, specializující se na nejdynamičtěji se rozvíjející sport poslední dekády - florbal. Náplní je zprostředkování sponzorských smluv a pronájem reklamních ploch v rámci spolupráce s extraligovými florbalovými kluby.
Rok 2002 byl pro společnost přelomovým v rámci jejího dalšího rozvoje. Vstupem strategického partnera společnost získala jednak marketingové partnerství s největšími mezinárodními florbalovými turnaji CZECH OPEN, PRAGUE GAMES a PRAGUE MASTERS, především však převzala výhradní zastoupení švédské florbalové značky UNIHOC a také dodavatelské dohody s výrobci vybavení florbalových hřišť- MANTINELY, BRANKY.
V návaznosti na zastoupení značky UNIHOC byla v Praze v tomto roce otevřena první sportovní prodejna s florbalovou specializací - Florbal Expert.

V roce 2003 se stala společnost oficiálním distributorem francouzské značky na sportovní povrchy TARKETT a také výhradním zastoupením značky McDAVID- amerického výrobce v oblasti sportprotection (ortézy, chrániče, ochranný sportovní textil).
V roce 2005 rozšířila svůj maloobchodní prodej, v Ostravě byla otevřena druhá prodejna Florbal Expert.
V roce 2007 převzala společnost výhradní zastoupení kompletního portfolia značek společnosti RENEW Sweden AB, kromě UNIHOC ještě ZONE, REACTOR a Zii FREEBANDY.

Naším cílem je do oblastí sportu, kam zasahuje naše portfolio, poskytnout klientům co nejlepší produkty, služby, servis, poradenství, starat se o rozvoj těchto oblastí, podporovat jak nejlepší, tak handicapované. To vše prostřednictvím týmu lidí, kteří mají nejlepší know how a prostřednictvím společností, značek, kterým jde o to samé.

Hodnocení - Florbalexpert.cz , Hradčany

227

Florbalexpert.cz , Hradčany nasbíralo od Vás již 227 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Florbalexpert.cz , Hradčany přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Florbalexpert.cz , Hradčany, prezentace je zařazena v katalogu:

Sportovní služby a sportoviště > Prodej sportovních potřeb Praha

Florbalexpert.cz , Hradčany na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Prodej sportovních potřeb

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?