21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Florbalexpert.cz , Hradčany - firma v Praze

Provozujeme internetový obchod zaměřený na sportovní vybavení. Prodáváme florbalové potřeby značek Unihoc, Puma, Asics, Zone, Reactor, Zii freebandy a Uhlsport. Nabízíme sportovní ortézy, oblečení, obuv, hole, čelenky, čepice a chrániče. Dodáváme míčky, lahve na pití, iontové drinky a další.

Logo Florbalexpert.cz  , Hradčany
telefon: +420 224 319 432

Provozujeme internetový obchod zaměřený na sportovní vybavení. Prodáváme florbalové potřeby značek Unihoc, Puma, Asics, Zone, Reactor, Zii freebandy a Uhlsport. Nabízíme sportovní ortézy, oblečení, obuv, hole, čelenky, čepice a chrániče. Dodáváme míčky, lahve na pití, iontové drinky a další.

>> Kontakty pro Florbalexpert.cz , Hradčany <<

Adresa:Milady Horákové 298/123 , 16000 Praha, Hradčany
 16000, Praha Hradčany

Telefon:+420224319432
Mobil:+420 608 227 536

WWW:http://www.spinflo.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Florbalexpert.cz , Hradčany není nastaveno žádné dopravní spojení.

O nás

Společnost Spinflo s.r.o. vznikla v roce 2000 jako marketingová agentura, specializující se na nejdynamičtěji se rozvíjející sport poslední dekády - florbal. Náplní je zprostředkování sponzorských smluv a pronájem reklamních ploch v rámci spolupráce s extraligovými florbalovými kluby.
Rok 2002 byl pro společnost přelomovým v rámci jejího dalšího rozvoje. Vstupem strategického partnera společnost získala jednak marketingové partnerství s největšími mezinárodními florbalovými turnaji CZECH OPEN, PRAGUE GAMES a PRAGUE MASTERS, především však převzala výhradní zastoupení švédské florbalové značky UNIHOC a také dodavatelské dohody s výrobci vybavení florbalových hřišť- MANTINELY, BRANKY.
V návaznosti na zastoupení značky UNIHOC byla v Praze v tomto roce otevřena první sportovní prodejna s florbalovou specializací - Florbal Expert.

V roce 2003 se stala společnost oficiálním distributorem francouzské značky na sportovní povrchy TARKETT a také výhradním zastoupením značky McDAVID- amerického výrobce v oblasti sportprotection (ortézy, chrániče, ochranný sportovní textil).
V roce 2005 rozšířila svůj maloobchodní prodej, v Ostravě byla otevřena druhá prodejna Florbal Expert.
V roce 2007 převzala společnost výhradní zastoupení kompletního portfolia značek společnosti RENEW Sweden AB, kromě UNIHOC ještě ZONE, REACTOR a Zii FREEBANDY.

Naším cílem je do oblastí sportu, kam zasahuje naše portfolio, poskytnout klientům co nejlepší produkty, služby, servis, poradenství, starat se o rozvoj těchto oblastí, podporovat jak nejlepší, tak handicapované. To vše prostřednictvím týmu lidí, kteří mají nejlepší know how a prostřednictvím společností, značek, kterým jde o to samé.

Hodnocení - Florbalexpert.cz , Hradčany

272

Florbalexpert.cz , Hradčany nasbíralo od Vás již 272 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Florbalexpert.cz , Hradčany přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Florbalexpert.cz , Hradčany, prezentace je zařazena v katalogu:

Florbalexpert.cz , Hradčany na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: