24. března, 2019 - svátek má Gabriel

ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova - firma v Praze

Provozujeme státní mateřskou školu pro 125 dětí. Podporujeme zdravý tělesný, psychický a sociální rozvoj dítěte. Snažíme se naučit dítě samostatnosti, tvořivosti a sebedůvěře. Pořádáme kulturní a společenské akce pro děti. Vedeme kroužek angličtiny, keramiky, plavání, cvičení a další kroužky.

Logo ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova
telefon: +420 220 805 525

Provozujeme státní mateřskou školu pro 125 dětí. Podporujeme zdravý tělesný, psychický a sociální rozvoj dítěte. Snažíme se naučit dítě samostatnosti, tvořivosti a sebedůvěře. Pořádáme kulturní a společenské akce pro děti. Vedeme kroužek angličtiny, keramiky, plavání, cvičení a další kroužky.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova <<

Adresa:Tusarova 515/27 , 17000 Praha, Holešovice
 17000, Praha Holešovice

Telefon:+420220805525
Mobil:+420 734 305 159

WWW:http://www.skolatusarova.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Zaměření školy

Na naší škole vyučujeme podle školního vzdělávacího programu „Klíč k poznání“, který vychází z koncepce Rámcově vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Cílem našeho každodenního snažení je poskytnout dětem základ všeobecného vzdělání orientovaného zejména na situace blízké životu a na praktické jednání.

Jsme přesvědčeni, že i naše škola musí především plnit úkol základní výchovy. Nejde nám jen o to, aby naši žáci měli mnoho faktografických poznatků, aby měli „dobré známky“. Jde nám hlavně o rozvoj jejich osobnosti, která si svými úspěchy, ale často neúspěchy ujasňuje, jak si se sebou a svým životem co nejlépe poradit, jakým směrem a proč se v životě dát.

Učební plán našeho vzdělávacího programu poskytuje dostatečně široký obecný vědomostní základ a vyváženě rozvíjí všechny oblasti žákovy osobnosti. Široká nabídka povinně volitelných předmětů dává dětem šanci v klidu se rozhodovat o další specializaci, o dalším studiu na středních školách. Nabízíme takový program, který umožňuje žákovi dokončit základní školu v místě bydliště. Chceme, aby žák získal kvalitní základní vzdělání, aby měl dostatek času věnovat se svým zájmům ve škole i mimo školu a teprve pak se v klidu rozhodl o své profesní orientaci.

Hodnocení - ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova

258

ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova nasbíralo od Vás již 258 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova , prezentace je zařazena v katalogu:

ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: