22. května, 2019 - svátek má Emil

ProfiPrezentace - firma v Praze

Profiprezentace se zabývá tvorbou webových stránek, e-shopů a webových aplikací.

ProfiPrezentace - logo
telefon: +420 739 471 989

Tým ProfiPrezentace.cz se vývojem webových stránek a aplikací zabývá již více než 10 let. Naší hlavní doménou je vývoj různých kalkulátorů, aukcí a aplikací. Samozřejmostí je napojení na různé okolní systémy, jako např. fakturační, účetní nebo platební systémy. Nabízíme ale také tvorbu www stránek (webdesign, redesign), redakčních systémů a E-shopů. Tvorbu www stránek a webdesign realizujeme podle platných standardů a přesně podle požadavků zákazníka.

>> Kontakty pro ProfiPrezentace <<

Adresa:Lutínská 2539/13
 19016, Praha Újezd nad Lesy

Telefon:+420739471989
Mobil:+420 739 471 989

WWW:http://www.profiprezentace.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:B Černý Most

Bus:Sudějovická, 163, 250, 251, 391, 503

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Tým ProfiPrezentace.cz se vývojem webových stránek a aplikací zabývá již více než 10 let. Naší hlavní doménou je vývoj různých kalkulátorů, aukcí a aplikací. Samozřejmostí je napojení na různé okolní systémy, jako např. fakturační, účetní nebo platební systémy. Nabízíme ale také tvorbu www stránek (webdesign, redesign), redakčních systémů a E-shopů. Tvorbu www stránek a webdesign realizujeme podle platných standardů a přesně podle požadavků zákazníka. V dnešní době je již samozřejmostí optimalizace SEO, tedy úprava www stránek tak, aby byly co nejpřijatelnější pro internetové vyhledávače a zobrazovaly se na nejvyšších pozicích. Optimalizace SEO v našem podání neznamená pouze úprava kódu stránek, ale i zajištění profesionálních textů či různých PR článků. Vzhledem k tomu, že prezentace Vás či Vaší společnosti neprobíhá pouze na webu, zajistíme i vytvoření PowerPointové prezentace s profesionálním vzhledem i texty.

Hodnocení - ProfiPrezentace

328

ProfiPrezentace nasbíralo od Vás již 328 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ProfiPrezentace přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ProfiPrezentace, prezentace je zařazena v katalogu:

ProfiPrezentace na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: