22. března, 2019 - svátek má Leona

ENERGUS, spol. s r.o. , Smíchov - firma v Praze

Dovoz a prodej produktů zdravé a sportovní výživy a doplňků stravy. Nabízíme iontové a proteinové nápoje, spalovače tuků, kloubní výživu a kreatin. Sortiment zahrnuje stimulanty a energizéry, anabolizéry, tyčinky a gely.

Logo ENERGUS, spol. s r.o.  , Smíchov
telefon: +420 257 315 023

Dovoz a prodej produktů zdravé a sportovní výživy a doplňků stravy. Nabízíme iontové a proteinové nápoje, spalovače tuků, kloubní výživu a kreatin. Sortiment zahrnuje stimulanty a energizéry, anabolizéry, tyčinky a gely.

>> Kontakty pro ENERGUS, spol. s r.o. , Smíchov <<

Adresa:Na Cihlářce 1568/3 , 15000 Praha, Smíchov
 15000, Praha Smíchov

Telefon:+420257315023
Mobil:+420 603 267 236

WWW:http://www.energus.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ENERGUS, spol. s r.o. , Smíchov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Dobrý Anděl

O firmě

 

 

Energus

Firma Energus byla založena v roce 1993 a již od začátku se snaží spolupracovat s lidmi, kteří mají blízko ke sportu a zajímá je kvalita jejich života. Naším cílem není pouze tyto výrobky prodávat, ale podílet se aktivně na prohlubování znalostí v oblasti zdravé a sportovní výživy mezi zainteresovanou veřejností. Každý sport, každá fáze tréninku, každý sportovec si žádají něco jiného a proto je třeba individuální přístup ke každému z našich zákazníků. Jedině tak lze dosáhnout spokojenosti na obou stranách, fungující přípravek a tedy i spokojený zákazník je alfa a omegou celé rovnice.
Naším motem je najít pro každého zákazníka individuálně nejvhodnější a vysoce kvalitní přípravek, který mu pomůže k lepšímu výkonu či zkvalitní jeho život.

Firma Energus je přímým dovozcem firem Champion Nutrition, Twinlab, Cytosport, Nature´s Plus, SAN, Promax, Carbboom do České republiky. Rádi bychom Vás krátce seznámili s charakteristikami jednotlivých firem. To co je spojuje je kvalita a originalita jejich výrobků.

Hodnocení - ENERGUS, spol. s r.o. , Smíchov

204

ENERGUS, spol. s r.o. , Smíchov nasbíralo od Vás již 204 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ENERGUS, spol. s r.o. , Smíchov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ENERGUS, spol. s r.o. , Smíchov, prezentace je zařazena v katalogu:

ENERGUS, spol. s r.o. , Smíchov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: