25. května, 2019 - svátek má Viola

ZŠ a MŠ Červený vrch - firma v Praze

Provoz mateřské školy pro 45 dětí.

Logo ZŠ a MŠ Červený vrch
telefon: +420 235 366 418

Provoz mateřské školy pro 45 dětí.

>> Kontakty pro ZŠ a MŠ Červený vrch <<

Adresa:Alžírská 647/1 , 16000 Praha, Vokovice
 16000, Praha Vokovice

Telefon:+420235366418

WWW:http://www.zscvrch.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace ZŠ a MŠ Červený vrch není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

Naši školu najdete na stejnojmenném sídlišti. Poprvé zde do lavic 30 tříd usedli žáci v roce 1965. Dnes máme 700 žáků ve 29 třídách.  Součástí školy jsou dvě mateřské školy - Pod Novým lesem s 45 dětmi a od konce září 2010 nová mateřská škola v pavilonu proti škole s 50 dětmi.  Jsme bezbariérovou školou.

 Za posledních několik let hlavní budova prodělala značnou proměnu. Svou novou světle modrou fasádou se dnes stala škola výraznou dominantou, která zaujme nejen při pohledu z Evropské ulice, ale i ze střešovické strany. V létě 2010 rovněž prošel rekonstrukcí i pavilon. Ze staré omšelé budovy se stává krásné moderní školní zařízení - ve dvou podlažích sídlí mateřská škola, ve třetím pak dvě třídy školy a odpoledne družina.

Škola má velký areál, v němž mimo jiné najdete zrekonstruované víceúčelové hřiště s umělým povrchem, běžecký ovál  a sektor pro skok daleký s umělým povrchem,  školní zahradu, ale také vyhřívaný venkovní bazén, který je v provozu v jarních a podzimních měsících. Vnitřní vybavení odpovídá běžnému standardu, vedle dvou tělocvičen máme také posilovnu určenou především obyvatelům sídliště, školní a keramickou dílnu, zimní zahradu, zrekonstruované učebny fyziky a chemie s laboratořemi, informační centrum s krásnou knihovnou, dvě počítačové učebny.  Počítačová síť je rozvedena do všech učeben a kabinetů, počítač je v každé učebně.  V 16 učebnách jsou instalovány interaktivní tabule. 

 Vnitřní výzdoba školy, ale také výsledky testů a nejrůznějších soutěží, množství aktivit  dávají tušit, kolik šikovných a tvůrčích žáků k nám chodí a kolik obětavých učitelů, kteří svou profesi vykonávají se zájmem, zde je.

 

Hodnocení - ZŠ a MŠ Červený vrch

191

ZŠ a MŠ Červený vrch nasbíralo od Vás již 191 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZŠ a MŠ Červený vrch přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ZŠ a MŠ Červený vrch , prezentace je zařazena v katalogu:

ZŠ a MŠ Červený vrch na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: