24. května, 2019 - svátek má Jana

PaletovéVozíky.com - firma v Praze

Prodej paletových a vysokozdvižných vozíků.

PaletovéVozíky.com - logo
telefon: 776 562 659

Navštivte náš internetový obchod Paletové vozíky.com a vyberte si ten pravý paletový vozík pro snadnou manipulaci. Paletové vozíky nabízíme v různých nosnostech a délkách nosných vidlic. V naší nabídce jsou také vysokozdvižné vozíky ruční, poloelektrické a také elektrické.

>> Kontakty pro PaletovéVozíky.com <<

Adresa:Mlýnská 6
 16000, Praha Bubeneč

Telefon:776562659
Mobil:776562659

WWW:http://www.paletovevoziky.com

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace PaletovéVozíky.com není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Paletový vozík je nepostradatelnou součástí každého skladu. Tyto stroje jsou konstruovány pro převážení a manipulaci s paletami, na kterých je naložen náklad. Většinou se jedná o standardní paletové vozíky, které jsou vyrobeny pro převoz břemen do nosnosti 2000 kilogramů. Tyto vozíky v základním provedení se dodávají v provedení tzv. tandemovém – to znamená, že kola vidlic jsou dvojitá. Je možné dodat také paletový vozík v singlovém provedení. Tyto vozíky jsou však určeny zejména pro rovné a kvalitní lité podlahy bez přechodů a prahů. Oba uvedené paletové vozíky je možné zakoupit v našem internetovém obchodu, který je přímo specializován na dodávání těchto strojů. Paletové vozíky se vyrábí a dodávají také v různých jiných modifikacích. Je možné vyrobit paletový vozík s prodlouženými vidlicemi, nebo naopak s vidlicemi krátkými až do délky 800 milimetrů. Důležité při nákupu těchto vozíků je zejména zmapování prostoru, kde se bude vybraný paletový vozík pohybovat. Na základě těchto zjištění je možné osadit vozík různými druhy koleček – základním a také nejvíce používanou variantou jsou kolečka polyuretanová. Tato kolečka jsou vyjímečná svou odolností a také svou univerzálností. Dále je možné paletový vozík osadit kolečky gumovými s hliníkovým středem – tato varianta je doporučována pro nerovné a hrbolaté povrchy. Tímto bychom uzavřeli oblast nízkozdvižných paletový vozíků. Vše je možné zakoupit v našem internetovém obchodu. V naší nabídce naleznete taky tak zvané vysokozdvižné paletové vozíky. Tyto stroje, většinou v manuálním provedení, dodáváme také v různých provedeních a variantách. Vysokozdvižný vozík v ručním provedení, který je určený pro převoz klasických palet, je levnou a zároveň užitečnou variantou skladové a manipulační techniky. Důležité je zaměřit se na několik základních parametrů těchto vysokozdvižných vozíků. Nosné vidlice v základním provedení mají vždy délku 1150 milimetrů a vnější rozteč 550 milimetrů. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou ideální pro menší sklady a občasnou nakládku a vykládku. Dalším neméně důležitým aspektem je stavební výška vysokozdvižného vozíku a také samotná výška zdvihu. Výšky zdvihu jsou odstupňované od jednoho metru až do výšky třech metrů. Vysokozdvižné vozíky dodáváme v nosnostech od jedné do jedné a půl tuny. Vše zakoupíte pohodlně na našich stránkách. Tímto bychom uzavřeli oblast vysokozdvižných vozíků. V naší nabídce dále naleznete také tak zvané rudly, nebo lidově řečeno rudlíky. Rudl je jeden ze základních a nejpoužívanějších strojů pro přepravu a manipulaci s náklady do nosnosti 250 kilogramů. Jejich skladnost a nízká provozní hmotnost z nich činí doslova nepostradatelného pomocníka při manipulaci s materiálem. Závěrem Vás zveme na naše internetové stránky, kde naleznete vše potřebné pro Váš sklad a skladové hospodářství. Přejeme příjemné nakupování. Tým Paletové vozíky.com .

Hodnocení - PaletovéVozíky.com

279

PaletovéVozíky.com nasbíralo od Vás již 279 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro PaletovéVozíky.com přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

PaletovéVozíky.com, prezentace je zařazena v katalogu:

PaletovéVozíky.com na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: