22. března, 2019 - svátek má Leona

MŠ Praha 5, Nad Palatou - firma v Praze

Mateřská škola pro 134 dětí se školní jídelnou. Děti během roku navštěvují divadla, planetárium či ZOO. Pořádají se výlety a sportovní dny.

Logo MŠ Praha 5, Nad Palatou
telefon: +420 257 215 858+420603926837

Mateřská škola pro 134 dětí se školní jídelnou. Děti během roku navštěvují divadla, planetárium či ZOO. Pořádají se výlety a sportovní dny.

>> Kontakty pro MŠ Praha 5, Nad Palatou <<

Adresa:Pod lipkami 3183/5 , 15000 Praha, Smíchov
 15000, Praha Smíchov

Telefon:+420257215858+420603926837

WWW:http://www.msnadpalatou.wz.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 5, Nad Palatou není nastaveno žádné dopravní spojení.

Naše školka se nachází v klidné vilové čtvrti v Praze 5. Vznikla v lednu 2001 sloučením více mateřských škol. Je pětitřídní, rozdělená do dvou budov, vzdálených od sebe cca 500m. Tři třídy MŠ najdete v ulici Nad Palatou 613, dvě třídy v budově Pod Lipkami 5. Součástí obou budov jsou školní jídelny. Děti i jejich rodiče velmi oceňují prostorné zahrady, vybavené množstvím herních prvků pro zábavu i přirozený pohybový rozvoj dětí.

 

Paní učitelky jsou zkušené, dovedou se vcítit do potřeb dítěte. Vytváří v mateřské škole atmosféru pohody, ve které se každé dítě cítí respektované a v bezpečí. Takové prostředí dítěti umožňuje rozvíjet se jako sebevědomá a citlivá osobnost. Má zájem zkoušet nové věci a navazovat kvalitní vztahy se svým okolím.

 

Do jednotlivých tříd zařazujeme děti po dohodě s rodiči nejčastěji podle věku. Můžeme tak nabízet dětem činnosti přesně podle jejich potřeb, zájmů a vyspělosti.

Využíváme především prožitkové učení a napodobování, které je pro děti předškolního věku nejefektivnější. Respektujeme při tom individuální tempo rozvoje každého našeho malého školáčka.

 

Naším cílem jsou spokojené děti i jejich rodiče.

 

Během roku pořádáme nebo navštěvujeme ve spolupráci s rodiči různé kulturní a společenské akce – divadla, Planetárium, Zahradní slavnost, karneval, sportovní dopoledne k MDD, Mikulášskou nadílku, Vánoční besídku s rodiči, výlety do přírody, exkurzi do ZOO koutku aj. podle momentální nabídky a možností školy.

 

Nabízíme kurzy plavání, otužování ve vlastní sauně a pobyt na školce v přírodě. Ve spolupráci s dětskými agenturami pak podle zájmu kroužek angličtiny, sportovní hry a taneční kroužek.

 

Hodnocení - MŠ Praha 5, Nad Palatou

286

MŠ Praha 5, Nad Palatou nasbíralo od Vás již 286 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 5, Nad Palatou přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 5, Nad Palatou , prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 5, Nad Palatou na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: