27. května, 2018 - svátek má Valdemar

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi - firma v Praze

Mateřská škola pro 79 dětí s jídelnou nabízí kroužek keramiky, angličtiny a dětského aerobiku. Organizujeme návštěvy divadelních představení, výlety a další akce. Zajišťujeme všestrannou péči dětem realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý sociální, psychický a tělesný vývoj dítěte.

Logo MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi
telefon: +420 244 913 285

Mateřská škola pro 79 dětí s jídelnou nabízí kroužek keramiky, angličtiny a dětského aerobiku. Organizujeme návštěvy divadelních představení, výlety a další akce. Zajišťujeme všestrannou péči dětem realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý sociální, psychický a tělesný vývoj dítěte.

>> Kontakty pro MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi <<

Adresa:U školky 655 , 14900 Praha, Šeberov
 14900, Praha Šeberov

Telefon:+420244913285
Fax:+420 244 913 285

WWW:http://www.msnapricnemezi.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Mateřská škola, Praha 4, Na Příčné mezi 186 je trojtřídní mateřská škola se smíšenými třídami, které navštěvuji děti ve věku 3-7 let a která se nachází na dvou místech. Dvě třídy mateřské školy se nachází v Šeberově, Na Příčné mezi 186 a jedna třída mateřské školy je v Hrnčířích, U Školky 655.
V Šeberově  je v každé z obou tříd zapsáno 27 dětí, v Hrnčířích 25 dětí, o které se stará 6 pedagogů a 7 provozních zaměstnanců (3 kuchařky, 3 uklízečky a vedoucí školní jídelny).
Ve všech třídách se střídají vždy dvě paní učitelky a o úklid pečují paní uklízečky a paní školnice.
Ve školní jídelně se střídají tři zaměstnanci a vedoucí školní jídelny. Denně se zde vaří kvalitní a zdravá jídla s dostatkem ovoce a zeleniny. Je zaveden pitný režim, který nabízí širokou škálu nápojů.

Všechny třídy jsou smíšené. Třídu mohou navštěvovat kamarádi, sourozenci (požadavek na umístění do třídy lze vznést při zápisu dítěte do MŠ a bere se na něj ohled při rozdělování přihlášených dětí do tříd).
Toto prostředí umožňuje přirozeně vytvářet možnost rozvoje sociálních dovedností, jako je: pomoc druhému, tolerance, respekt k možnostem a práci druhých, navozuje rodinnou atmosféru.
Snažíme se o individuální rozvoj každého dítěte dle jeho možností a schopností, vedení k samostatnosti, logickému myšlení a podpoře zdravého sebevědomí.

Hodnocení - MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi

129

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi nasbíralo od Vás již 129 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi , prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: