26. března, 2019 - svátek má Emanuel

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi - firma v Praze

Mateřská škola pro 79 dětí s jídelnou nabízí kroužek keramiky, angličtiny a dětského aerobiku. Organizujeme návštěvy divadelních představení, výlety a další akce. Zajišťujeme všestrannou péči dětem realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý sociální, psychický a tělesný vývoj dítěte.

Logo MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi
telefon: +420 244 913 285

Mateřská škola pro 79 dětí s jídelnou nabízí kroužek keramiky, angličtiny a dětského aerobiku. Organizujeme návštěvy divadelních představení, výlety a další akce. Zajišťujeme všestrannou péči dětem realizací vzdělávacích programů podporujících zdravý sociální, psychický a tělesný vývoj dítěte.

>> Kontakty pro MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi <<

Adresa:U školky 655 , 14900 Praha, Šeberov
 14900, Praha Šeberov

Telefon:+420244913285
Fax:+420 244 913 285

WWW:http://www.msnapricnemezi.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Mateřská škola, Praha 4, Na Příčné mezi 186 je trojtřídní mateřská škola se smíšenými třídami, které navštěvuji děti ve věku 3-7 let a která se nachází na dvou místech. Dvě třídy mateřské školy se nachází v Šeberově, Na Příčné mezi 186 a jedna třída mateřské školy je v Hrnčířích, U Školky 655.
V Šeberově  je v každé z obou tříd zapsáno 27 dětí, v Hrnčířích 25 dětí, o které se stará 6 pedagogů a 7 provozních zaměstnanců (3 kuchařky, 3 uklízečky a vedoucí školní jídelny).
Ve všech třídách se střídají vždy dvě paní učitelky a o úklid pečují paní uklízečky a paní školnice.
Ve školní jídelně se střídají tři zaměstnanci a vedoucí školní jídelny. Denně se zde vaří kvalitní a zdravá jídla s dostatkem ovoce a zeleniny. Je zaveden pitný režim, který nabízí širokou škálu nápojů.

Všechny třídy jsou smíšené. Třídu mohou navštěvovat kamarádi, sourozenci (požadavek na umístění do třídy lze vznést při zápisu dítěte do MŠ a bere se na něj ohled při rozdělování přihlášených dětí do tříd).
Toto prostředí umožňuje přirozeně vytvářet možnost rozvoje sociálních dovedností, jako je: pomoc druhému, tolerance, respekt k možnostem a práci druhých, navozuje rodinnou atmosféru.
Snažíme se o individuální rozvoj každého dítěte dle jeho možností a schopností, vedení k samostatnosti, logickému myšlení a podpoře zdravého sebevědomí.

Hodnocení - MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi

138

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi nasbíralo od Vás již 138 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi , prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ, Praha 4, Na Příčné mezi na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: