17. června, 2019 - svátek má Adolf

MŠ Praha 4, Modletická - firma v Praze

Mateřská škola pro 386 dětí se školní jídelnou. Nabízíme pohybový, výtvarný i anglický kroužek a plavecký kurz. Navštěvujeme solnou jeskyni. Pořádáme besídky, karnevaly, zájezdy, výlety, výstavy výtvarných prací a výukové programy.

MŠ Praha 4, Modletická - logo
telefon: +420 222 360 850

Mateřská škola pro 386 dětí se školní jídelnou. Nabízíme pohybový, výtvarný i anglický kroužek a plavecký kurz. Navštěvujeme solnou jeskyni. Pořádáme besídky, karnevaly, zájezdy, výlety, výstavy výtvarných prací a výukové programy.

>> Kontakty pro MŠ Praha 4, Modletická <<

Adresa:Modletická 1401/8 , 14900 Praha, Chodov
 14900, Praha Chodov

Telefon:+420222360850

WWW:http://www.msjanouchova.net

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 4, Modletická není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

O naší školce

Detašované pracoviště Mateřské školy Janouchova, v Modletické ulici 1401 bylo slavnostně otevřeno 6. září 2010. Toto pracoviště má dva pavilony, ve kterých jsou umístěny 4. třídy a jeden pavilon, kde se nachází školní jídelna.

Provozní doba školky:

6:30 - 17:00 hodin

Platby:

Školné 685,- Kč za měsíc
Stravné 30,- Kč na jeden den za celodenní docházku
34,- Kč na jeden den za celodenní docházku dětí s odkladem školní docházky

Do mateřské školy je zapsáno 274 dětí ve věku od 3 do 6 let. 112 dětí je zapsáno do Janouchovy ulice, 112 do Modletické ulilce a 50 dětí do pracoviště v ZŠ K Milíčovu. Do tříd jsou děti rozdělovány nejen podle věku, ale respektujeme i přání rodičů a sourozenci a kamarádi mohou navštěvovat stejnou třídu. O děti se starají kvalifikované pí učitelky a správní zaměstnanci.

Součástí všech školek je velká školní zahrada, kterou děti využívají ve všech ročních obdobích. Mají k dispozici kromě pískovišť, průlezek a skluzavky také bazén s mlhovištěm. Velkou výhodou jsou vzrostlé stromy, které vytvářejí na zahradě příjemnou atmosféru. V zimě je zahrada využívána k sáňkování, bobování a k zimním hrám. K vycházkám využíváme i okolí Milíčovského lesa a Hostivařského lesoparku.

 

Důležitým faktorem pro zdravý vývoj dětí je pestrá a vyvážená strava, která je připravována ve vlastní školní kuchyni.

 

Styl života dětí v naší mateřské škole je upraven tak, aby podporoval zdravý a harmonický vývoj dítěte s důrazem na hru, jako základní potřebu dítěte předškolního věku. Během celé školní docházky se děti nenásilnou formou připravují na bezproblémový vstup do základní školy. Velký důraz klademe na dodržování správné výslovnosti, s dětmi pracují na třídách pí učitelky - logopedické asistentky a školu 1 x týdně navštěvuje klinický logoped.

 

Na všech třídách je rozpracovaný Školní vzdělávací program, který pomáhá dětem osvojovat si potřebné dovednosti a návyky a tím posiluje sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti.

 

Kromě obvyklého výchovně vzdělávacího programu nabízíme dětem v odpoledních hodinách řadu zájmových kroužků. Jedná se o hudebně - pohybový kroužek, výtvarný a pěvecký kroužek, výuku angličtiny, plavecký kurz a keramickou dílnu.

 

Cílem našeho snažení je co nejvíce přiblížit mateřskou školu rodině. Proto nikdy nezapomínáme na tradiční oslavy Velikonoc, Vánoc, oslavy Dne dětí, Dne matek. Každý měsíc děti mohou shlédnout na mateřské škole loutkové divadlo, nebo koncert, každoročně pořádáme pro děti různé výlety.

 

Prostřednictvím moderního a účelného zařízení ve všech třídách vytváříme prostředí plné pohody a radosti.

 

A takto vypadá jeden den v naší školce: 

 

8,30-9,30 hry, ranní cvičení, hygiena
9,00-10,00 svačina, činnosti dle ŠVP
10,00-11,45 pobyt venku, převlékání hygiena
11,45-12,15 oběd
12,15-12,30 hygiena, čištění zubů
12,30-14,30 odpočinek na lehátku
14,30-15,00 hygiena, svačina
15,00-17,00 volné hry, individuální práce s dětmi

Hodnocení - MŠ Praha 4, Modletická

175

MŠ Praha 4, Modletická nasbíralo od Vás již 175 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 4, Modletická přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 4, Modletická, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 4, Modletická na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: