24. května, 2019 - svátek má Jana

KERAT Keramika s.r.o. - firma v Praze

Vyrábíme a prodáváme 280 druhů ručně vyráběné, ozdobně užitkové keramiky ve 43 barevných designech s tradicí sahající až do počátku 18. století. Zakázková výroba pro jednotlivce, firmy i restaurace a hospůdky. Keramika reklamní pro Vaše jubilea.Neváhejte a přijďte potěšit oko i duši.....

KERAT Keramika s.r.o. - logo
telefon: 602 376 670

Co nabízíme Vyrábíme dvakrát pálenou vysoce slinutou ozdobně užitkovou keramiku. Naše výrobky vypalujeme na 1140°C až 1160°C. Momentálně nabízíme 14 odstínů v lesklé, 17 odstínů v matné a 9 odstínů v kombinované glazuře u celého sortimentu. Na sklad vyrábíme 12 nejprodávanějších designů. Nabízíme více než 270 druhů originálních keramických výrobků pro různé účely, jako třeba PEC NA JABLKA. Od jídelních servisů přes hrnečky, aroma lampy, vázy, dekorativní keramiku, či medovníky až k bio ježkům na řeřichu, korbelům s cínovými víčky a rozpékačům na jablka. Vždy máme něco zajímavého Kromě našich klasických výrobků u nás pokaždé najdete nějakou zajímavou vychytávku, (originální výrobek s nápadem).Pro letošní vánoce jsme přišli s originálním nápadem PEC NA JABLKA. Vše si můžete vybrat v našem novém ESHOPU umístěnném na našich stránkách, kde je představena většina výrobků našich atelierů. Pokud Vás některý výrobek zaujme můžete ho objednat emailem, telefonem nebo přes ESHOP, nebo nás navštívit v naší vzorkovně v Praze 6 Dejvicích. Ruční výroba Veškerá naše produkce má vysoký podíl ruční práce. Každý výrobek je tudíž originálem. Výrobní proces trvá přibližně 3-5 týdnů. Pro výrobu používáme staré hrnčířské techniky kombinované s moderními materiály. Pro naše neotřelé designy používáme vlastní receptury glazur. Všechny použité materiály jsou české výroby. Zakázková výroba Způsob výroby (ruční práce) nám umožňuje zhotovit prakticky cokoliv. Vyrábíme keramiku reklamní a na zakázku, plastická firemní loga, rytí nápisů v mnoha jazycích. Také vybavujeme restaurace, hospůdky, penziony a hotely originální servírovací keramikou kterou vymýšlíme přímo s jejich majiteli. Atraktivní ceny Vzhledem k tomu, že prodáváme naše výrobky také u nás v dílnách, můžeme Vám nabídnout zajímavé ceny bez zbytečného navýšení. Obchodníkům nabízíme prodej za výrobní ceny. Jistě pochopíte, že způsob výroby nám neumožňuje poskytovat žádné množstevní slevy. Osobní přístup ke klientům Přijďte se k nám podívat a můžeme Vám zaručit, že budete obslouženi proškoleným personálem, protože každý z nás má přímý podíl na výrobě. Rádi poradíme a pomůžeme vybrat vhodný dárek pro Vaše blízké.

>> Kontakty pro KERAT Keramika s.r.o. <<

Adresa:Stavitelská 6/1099
 16000, Praha Dejvice

Telefon:602376670
Mobil:602376670

WWW:http://www.keramikashop.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A Dejvická

Tramvaj:Zelená,8,20

Vlak:Bubeneč

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Hodnocení - KERAT Keramika s.r.o.

309

KERAT Keramika s.r.o. nasbíralo od Vás již 309 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro KERAT Keramika s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

KERAT Keramika s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

KERAT Keramika s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: