23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Kamenictví OBELISK, s.r.o. - firma v Praze

Přední výrobce a dodavatel produktů: kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, schody, dlažby atd. Nabízíme přírodní i umělý kámen (technistone), přes 250 barev. Naše kamenictví nabízí nové urnové hroby, hroby, hrobky. Kompletní opravy hrobů.

Kamenictví OBELISK, s.r.o. - logo
telefon: +420 281 923 501

Kamenictví Obelisk zajišťuje komplexní služby spojené s kamenem. Kámen je velmi známý, svou vzrůstající se oblibou a dobrými vlastnostmi uznávanou surovinou při vytváření pěkného domova, kamenných dekorací a soch. Při srovnání s jinými materiály (např. s dřevem nebo umělohmotnými materiály) je kámen trvanlivější, má dlouhou životnost a při neměnných povětrnostních podmínkách v interiéru je kámen téměř nezničitelný.

>> Kontakty pro Kamenictví OBELISK, s.r.o. <<

Adresa:Božanovská 1581
 , Praha Horní Počernice

Telefon:+420281923501

WWW:http://www.kamenictvi-obelisk.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Kamenictví OBELISK, s.r.o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Kámen si zachovává svůj stálý tvar a odolává mnohým vlivům. Jeho nevýhodou jsou vyšší pořizovací náklady, ale pamatujte, že životnost kamene je téměř neomezená. K delší trvanlivosti a dlouhé životnosti kamene přispívá i naše kamenictví, naši odborní, zkušení kameníci svou kvalitní kamenickou prací a nejlepším zpracováním kamene.

Kamenictví Obelisk má dlouholetou tradici a i když byla zpočátku založena původně jako firma pracující v pomníkové výrobě, dnes již tomu tak není. Zabýváme se nejen pomníkovou výrobou a vytvářením hrobů, ale také vyrobíme kamenné obklady v interiéru (výrobou kuchyňských desek, parapetů u oken, kamennými schodišti, krby, koupelnovými deskami, stoly, obklady a dlažbami), výrobou kamenných dekorací (lamp, uren) a zahradní architekturou (zahradní krby, sokly nebo zídky všech velikostí). Opravujeme a renovujeme také sochy nebo busty.

Kamenné obklady

Vytvořený kamenný obklad je pevný a stabilní, dá se snadno kombinovat s jinými materiály, např. s dřevem. Další nespornou výhodou kamene nejen v interiéru je snadná údržba kamenných obkladů a všech kamenných výrobků. Kámen lze lehce očistit jen vodou a to bez jakýchkoliv přidaných chemických přípravků.

Kamenické práce

V našem kamenictví pro kamenické práce používáme všechny dostupné a osvědčené materiály všech možných barev a typů. Kamenné výrobky vyrábíme např. z pískovce, vápence, žuly, mramoru, konglomerátu kamene od předních světových výrobců (Technistone,Silestone a Quarella). Svým zákazníkům nabízíme kamenickou práci vysoké kvality a nejlepšího provedení od nejlevnějších až po drahé, nejluxusnější kamenné výrobky.

Nechte se zlákat krásou a všemi skvělými vlastnostmi kamene ať už v interiéru či exteriéru, věřte, že touto surovinou nebudete zklamáni.

Hodnocení - Kamenictví OBELISK, s.r.o.

483

Kamenictví OBELISK, s.r.o. nasbíralo od Vás již 483 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Kamenictví OBELISK, s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Kamenictví OBELISK, s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

Kamenictví OBELISK, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: