23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Kominictví Ing. Zdeněk Hradecký - firma v Praze

Provádíme čištění a kontroly spalinové cesty dle NV č. 91/2010 Sb.

Kominictví Ing. Zdeněk Hradecký - logo
telefon: +420 257 810 082

Máte čistý a bezpečný komín? Nabízíme Vám možnost nechat si komín kompletně vyčistit od veškerých nečistot ať už se jedná o mechanické částice ze spalin, či kondenzační vodu. Samozřejmostí je vystavení protokolu o vyčištění spalinové cesty dle NV č. 91/2010 Sb. Čištění komínů provádíme za velmi atraktivní ceny

>> Kontakty pro Kominictví Ing. Zdeněk Hradecký <<

Adresa:Živcová 990/22
 , Praha Radotín

Telefon:+420257810082

WWW:http://www.kominy-scancore.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Ing. Zdeněk Hradecký není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Čištění komínů

čištění komínůNabízíme Vám našim zákazníkům pravidelné čištění komínů, které udává nařízení vlády č. 91/2010 Sb. Toto čištění musí být prováděno několikrát ročně dle typu paliva spotřebiče a dalších podmínek.

Kontroly komínů

Kontroly komínů inspekční kamerouKromě povinných pravidelných kontrol spalinové cesty Vám nabízíme také kontroly komínových průduchu inspekční kamerou. Pomocí této kamery do detailu prozkoumáme celý komín a můžeme určit přesně další postup co s komínem dál. Samozřejmostí je možnost celou kontrolu zaznamenat a posléze Vám předat v elektronické podobě.

Revize komínů

Zajišťujeme výchozí revizní zprávy jak na nové komíny - spalinové cesty, tak Vám zhotovíme i revize spalinové cesty při výměně palivového spotřebiče, či při rekonstrukci komínu.

Komíny Scancore

Komínové systémy ScancoreDánské komínové systémy Scancore přinášejí nové možnosti při stavbě komínů. Díky použitému materiálu, pemzobetonu, již není třeba komín vložkovat a navíc jsou jednotlivé stavební elementy velmi lehké. Další výhodou komínových systémů Scancore je malý počet stavebních prvků.
Kombinace nízké hmotnosti a malého počtu elementů výrazně snižuje náklady na přepravu i montáž komínového systému, čímž dochází k výraznému snížení ceny.

Nerezové komíny

Nerezové komínyNerezové komíny lze využít téměř všude. Jejich hlavní výhodou je nízká hmotnost a variabilita. Také se používají pro vložkování strých cihlových komínů.
Abychom nehovořili jen o pozitivech je zapotřbí zmínit, že mají vyšší pořizovací cenu a jejich odolnost vůči vysokým teplotám je menší.

Rekonstrukce komínů

renovace komínů pomocí směsi scancoreVyzkoušejte novou metodu renovace komínů! Vyzkoušejte takzvanou techniku "vymazávání" komínů speciální směsí Scancoat, která je plnohodnotnou náhradou vložkování či frézování komínů. Při této formě renovace komínu oceníte především nízké finanční náklady, které jsou řádově nižší než klasické vložkování, při dosažení stejných technických parametrů.

Spalinové systémy

Spalinové systémy Brilon jsou špičkovým produktem renomovaného výrobce, který se specializuje na plastové systémy odvodů spalin. Plastové odvody spalin jsou určeny pro plynové kondenzační kotle všech typů a provedení s teplotou spalin na hrdle spotřebiče do 120 °C.

Kominické práce

Nabízí kompletní kominické práce od pravidelného čištění komínů přes revize až po samotnou stavbu komínů. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme i s vaším komínem.

Krbová kamna ADURO

krbová kamna AduroDánská konvekční kamna Aduro v sobě snoubí moderní design, uživatelskou přívětivost, kvalitu a uživatelské funkce v jeden komplexní celek. S Aduro kamny jsme vytvořili podmínky pro nespočet krásných chvil ve Vašich domovech, ať moderních či klasických.

Krbová kamna ROMOTOP

Krbová kamna RomotopTeplo, krásu, rodinnou pohodu a v neposlední řadě finanční úsporu přinášejí krbová kamna Romotop patřící mezi významné a ekologické zdroje vytápění, neboť se v nich spaluje výhradně dřevo nebo dřevěné eko-brikety. Předností krbových kamen Romotop je vysoký tepelný výkon, téměř bezprašný provoz a vlivem dokonalého spalování (účinnost až 82%) i minimální únik látek zhoršující kvalitu ovzduší.

Hodnocení - Ing. Zdeněk Hradecký

252

Kominictví Ing. Zdeněk Hradecký nasbíralo od Vás již 252 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Kominictví Ing. Zdeněk Hradecký přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Ing. Zdeněk Hradecký, prezentace je zařazena v katalogu:

Ing. Zdeněk Hradecký na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: